• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

BartekMichaszek

Użytkownicy
  • Zawartość

51
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O BartekMichaszek

• Tytuł

• Urodziny 04.02.1987

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    muzyka hip hop, rap

1. lekarz swoją drogą, spotkałem się że lekarz nawet nie zrobił badań czy dany delikwent może oddać krew tlyko zbadał jaką ma grupę krwi i tyle, a że była potrzebna pilnie to brali od koggo się dało byle grupa krwi pasowała nabija posty? tzn.? na tym forum nie możnasię wypowiadać czy jak? czy ejst jakies minumim do napisania postów?
  2. albo napisz do Uwaga TVN ostatnio była głośna sprawa z hodowlą i przerabianiem zwierząt na futra dlatego nie są obojętni, pomoga też znaleźc fundację któa wesprze ich w działaniach
  3. czym rózni się wysiłek umiarkowany od ciężkiego? jaka jest granica żeby nic się nie stało ze zdrowiem podczas ćwiczeń?
  4. warzywa to tylko u sprawdzonego sprzedawcy, poznasz które są napakowane bo są piękne, duże inne niż wszystkie na targu a co to antybiotyków dla roślin to ludzie używają żeby mieć zysk ze sprzedaży i nie zwracają uwagi na zdrowie drugiego człowieka
  5. matura jest potrzebna na studia i chyba tylko tyle
  6. a co zrobić żeby tego kurzu było jak najmniej, żeby pwostawało jak najmniej bo mam uczulenie na takie pyłki i kurz
  7. na Campusie Studenckim polecam, świetnie zorganizowane i niskie koszty ;p
  8. możesz podejśc tylko zawiadom, że zmieniłeś szkołę i startujesz z innej uczelni
  9. jak dla mnie to gimnazja są nie potrzebne gdyż psują młodzież
  10. u mnie na lekcjach to tylko z nazwy był taki przedmiot a tak naprawdę była to godzina wolna
  11. praca plus nauka to byłaby fajne rozwiązanie tej sprawy
  12. musisz poznać wartość siebie i wtedy przestaniesz się stresować
  13. ja używam i używałem - bardzo dobry zbiór
  14. moja siostra studiuje dalej chcesz coś wiedzieć?
  15. dla mnie bardzo interesujacy kierunek, świetnie można znaleźć pracę po nim np w klubach fitness