• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Biochec

Użytkownicy
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

1

Biochec last won the day on 25 Grudzień 2015

Biochec had the most liked content!

Reputacja

1 Licznik lajków.

O Biochec

• Urodziny

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    biochemia
  1. Witam, kilku tegorocznych Maturzystów, którym pomagałam w nauce złożyło wniosek do OKE Kraków o możliwość wglądu do swojej pracy maturalnej z biologii, ponieważ uważają, że wyniki niekoniecznie pokrywają się w ich stanem wiedzy z tego przedmiotu, z czym się zresztą w zupełności zgadzam. I teraz owi Maturzyści po kolei otrzymują telefony od ludzi z OKE z propozycją, że albo dostają od ręki jeden punkt "gratis" i rezygnują z możliwości wglądu do pracy, albo też mają wgląd, ale tego jednego punktu już nie otrzymają. Pierwszy raz słyszę o takim postępowaniu OKE, więc chciałabym spytać: czy ktoś z forum spotkał się z taką polityką OKE? Nie mam pojęcia skąd taka polityka i dlaczego w przypadku kilku różnych osób, piszących w różnych szkołach to zawsze jest jeden punkt, a nie np. trzy czy dwa. Ktoś się orientuje?
  2. Posiadam arkusz z odpowiedziami z chemii: Matura z chemii - marzec 2016 - Arkusz II (WSiP) - odp.pdfMatura z chemii - marzec 2016 - Arkusz II (WSiP).pdf
  3. hasła dostępu do tegorocznych listopadowych matur z chemii wsipu to: arkusz: maCH017! odpowiedzi: maCH623$ Byłabym bardzo wdzięczna osobie, ktora podzieliłaby się ze mną hasłem do listopadowych wsipowskich matur z biologii