bobCS

Co lubicie w biologii, a czego nie?

36 posts in this topic

metabolizm i standardowo fizjologia człowieka na mocne TAK. lubię. Ja generalnie lubię biologię. Biologia jest piękna. Chociaż ostatnio przyznam mam kryzys (nie chce mi v się jej uczyć, dość biologii!) i tak podczas rejestracji na biomist aż się zaśmiałam. Bo było tam takie piękne pytanie: lubisz biologię?^^

taaa

odpowiedz szczera: nie^^

wpisana: tak:/ bo jeszcze by mnie wyrzuciło. Drugi raz wypełniać formularz? nieee

Nie mniej pytanie 'lubisz biologię' mnie zupełnie rozbroiło:- p

ale tak poza kryzysem uwielbiam biologię prawie w całości. Nawet roślinki:- ))

nie cierpię krzyżowek genetycznych

0

w biologii jest miliard możliwości, dlatego własnie ją lubię ;)

0

Najbardziej lubię człowieka, zoologie, ekologie, ochronę środowiska, ewolucjonizm.

Osobiście zawsze lubiłam botanikę, ale jakoś ciężko mi przychodziła ta licealna..była opisana po prostu nudno.

Genetyka jak ją powtórzę przychodzi mi łatwo, ale równie łatwo wychodzi...z głowy XD więc też za nią nie przepadam bo ciągle muszę przypominać sobie.

Metabolizm wydaje mi się ciekawy ale jeszcze mnie nie zaczarował.

Cała biologia jest niesamowicie ciekawa i logicznie się układa :) dopiero zaczynam przygodę z biologią na poważnie, więc myślę że dużo się zmieni :)

0

Bo biologia, jak i chemia czy fizyka, nigdy się nie mylą. Można tylko podwarzać zaistniały stan rzeczy ze względu na konotacje ewolucyjne, ale jak już coś jest, to niepodważalnie ;)

0

Ja nie znoszę genetyki, zawsze miałam z nią problem :wacko: W szkole też nie do końca pasował mi sposób jej tłumaczenia i nie mogłam nic załapać :blink:  Na szczęście znalazłam fajną szkołę na Pradze - Galileusz, nauczyciele fajnie tłumaczą, a nawet jak się czegoś nie łapie to starają się to wytłumaczyć w inny sposób, do skutku. Teraz ta genetyka wcale nie wydaje mi się taka skomplikowana y)

0

Zawsze mnie bawi, że masa ludzi ma problem z genetyką w liceum, przecież to jest tak banalne na tym poziomie, że wstyd się przyznawać.

0

@Trzyszcz - tak samo nie rozumiem jak ludzie mogą mieć problemy z matemtyką na tym poziomie. To banał :)

0

Osobiście trudno mi zapamiętać te wszystkie łacińskie nazwy nerwów itd. 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz