• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

dorota

Użytkownicy
  • Zawartość

15
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O dorota

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Witam, mam bardzo duży problem z nauką wartościowości pierwiastków z zakresu bloku D. Macie jakiś pomysł jak szybko się nauczyć tego ? Pozdrawiam
  2. Moim zdaniem to głupota, bo podstawy to każdy nauczyć się podczas życia. Nie ma co sztucznie napychać mózgu tak nieistotnymi sprawami.
  3. Może coś ciekawe ze stylu: Wodorotlenek potasu + nitrometan E Chlorek benzoilu + wodorotlenki Z
  4. U mnie bardzo dużo osób poszło na biotechnologię teraz i zaczęło szkolić swój język obcy, bo praca jest ale tylko za granicą. Nie wiem dlaczego jednak teraz mnie jakoś ciągnie na stomatologię i muszę poprawić tylko maturę.
  5. i jak DMchemik dałeś rade rozwiązać to zadanie ?
  6. Polecam: ALchem - Hurtownia zaopatrzenia laboratoriów - Białystok, ul. Włościańska 58, Godz. otwarcia: 7:30 Godz. zamknięcia: 15:30 Telefon (085) 653-87-65 Fax (085) 653-94-04 E-mail sklepu: bialystok@alchem.com.pl Strona WWW sklepu: http://www.alchem.com.pl
  7. Dzięki mi również się przydało
  8. No to Chosen zacznij coś konstruktywnego zamiast tak tylko krytykować
  9. Super się to czyta tak na prawdę. Dawno tutaj mnie nie było, a efekt widać. Więcej użytkowników online oby tak dalej. Jednak nadal jest małe zainteresowanie nauką, lecz co zrobi się ;/
  10. No dzięki spróbuje się pobawić z octanem sodu, bo otrzymywanie octanu sodu na pewno sprawi mi ciekawą zabawę
  11. No niby facebook teraz zbija bardzo duże kokosy, jednak można byłoby postaram się w jakiś sposób skoncentrować ruch na forum. Wiele forum już wymarło z podobnej tematyki, dlatego warto jest odtworzyć ich historię i spróbować skoncentrować ruch na te a my musimy tylko nadal aktywnie się udzielać to ktoś na pewno zostanie. Tak poza tym może wypowiedzą się inni aktywni członkowie forum?
  12. Przez ostatni czas bardzo dużo się bawie i stworzyłam Cu(OH)2. Wykonałam to poprzez strącenie siarczanu wodorotlenkiem sodu. Po kilku dniach mój wodorotlenek miedzi II zmienił kolor na biały co to w ogóle jest? Biały Cu(OH)2 co to za reakcja?
  13. Witam, Chemia to moja pasja i nie wiem jak mogłabym bez niej żyć. Stwierdziłam, że mogę pomóc w rozwoju forum i zaczynam z Wami więcej przebywać. Pozdrawiam
  14. A tam matura to jest loteria, możesz się przygotować a i tak słabo Ci pójdzie. Musisz ciężko pracować i być wytrwałym aby to się udało!
  15. Witam serdecznie, Zwracam się z zapytaniem jak najskuteczniej otrzymać octanu sodu? Interesuje mnie reakcja, które będzie mogłabyć jaknajbardziej korzystna dla mnie. Pozdrawiam