Antymateria

Edukacja seksualna w polskich szkołach

Edukacja seksualna w polskich szkołach   34 głosów

1. 1. Czy uważasz, że w polskich szkołach powinny być prowadzone zajęcia z edukacji seksualnej?

• Tak, powinny to być zajęcia o treściach neutralnych światopoglądowo i religijnie.
      28
    • Tak, pod warunkiem, że będą prowadzone zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego/innej organizacji religijnej.
      1
    • Nie, zajęcia takie są szkodliwe i niepotrzebne.
      5

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

70 posts in this topic

Ale że to niby coś złego? Jak dla mnie to mogliby w gimbazie na biologii gumki rozdawać...

Tak jak @Mårran napisała, niech finansuja (a raczej finansujmy), tylko nie to co było podane w linku ;d Teraz kwestia co takiego powinien posiadać "normalny" podręcznik do WDŻ?

0

Ale że to niby coś złego? Jak dla mnie to mogliby w gimbazie na biologii gumki rozdawać... 

Aaaa, nie ogarnąłem w ogóle poprzednich postów, sorry :D Gupi ja.

0

Edukować powinny osoby do tego pzrygotowane, i chyba powinna być, a to czego nie powinno- kipiące seksem rekalmy na plakatach w mediach...dziwimy się młodzieży, a czemu tu się dziwić? 

0

Od reklam z gołą babą jeszcze nikt nie umarł, a na braku normalnej niekatechetycznej edukacji cierpią dzieci (i ich niechciane dzieci)

0

u mnie na lekcjach to tylko z nazwy był taki przedmiot a tak naprawdę była to godzina wolna

Czyżby zajęcia praktyczne? ;-)

1

No, pewnie szli do toalet i robili seks.
Ach te szalone czasy liceum.

0

Teraz to bardziej do szalonych czasów podstawówki sie już zalicza...  <_<

0

No to już nie te czasy, kiedy kobiety się szanowały i zachowywały dziewictwo do ślubu. Teraz dzieci w podstawówkach mają większe doświadczenie niż jeszcze nasze pokolenie po osiągnięciu pełnoletności, a nieraz i gorzej. Ach co za czasy, świat ewidentnie zmierza ku zagładzie.

0

Już tak nie przesadzajcie. Nie wiem z jakimi dziewczynami się zadajecie że macie o nich takie zdanie. Większość się jednak szanuje, jako tako...

0

Nie wszyscy prowadzą życie w internecie, dziewczyny są również w rzeczywistości :)

0

Eh... dobra - wytłumaczę.

Tinder to aplikacja docelowo do randkowania, jednakże używana do kolacji ze śniadaniem. Tylko takiej bez kolacji i bez śniadania, na szybciora. Właśnie z takimi dziewczynami z rzeczywistości. Bez udziału neta (udział ogranicza się do znalezienia/zaprezentowania co natura dała/umówienia się).

Tak, to działa w ten sposób. Osoby, które korzystają mówią, że specjalnie trudne to nie jest.

0

Powiem tak. Uważam ze to niezbędny przedmiot. I powininen byc uczony przez nauczycieli którzy nie będą wpajali swoich poglądów uczniom. Niech każdy z nich wytworzy swoje zdanie na dane tematy.

0

Mam kontakt z osobami które aktualnie się uczą i powiem, ze to co dzieje się w szkołach w tym zakresie to dramat. Powtarzanie wiedzy z biologi, klepanie tego samego, tematy tabu i 0 zachęcenia do uczęszczania

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz