iska177

Elektroradiologia na UM w Białymstoku

7 posts in this topic

Co sądzicie o tej uczelni? Czy warto iść na ten kierunek? Co z pracą po licencjacie?

0

Jestem co prawda na analityce ale uczelnię bardzo sobie chwalę. Bardzo dobre podejście do studenta. Słyszę różne opinię z różnych uniwersytetów i uważam, że UMB ma naprawdę dobrą kadrę. Są plusy i minusy różnych rzeczy jak wszędzie jednak nikt nie traktuje studentów jak zła koniecznego. (przynajmniej narazie).

Nie wiem za bardzo jak jest na elektroradiologii...na pewno jest dużo o fizyce i różnych aparatach. Może jak ktoś studiuje elektroradiologię na UMB to się tu wypowie i Ci więcej powie o tym kierunku ;)

0

jednak nikt nie traktuje studentów jak zła koniecznego

Czasem bywa i tak xD. 

No ale ogólnie to nie jest źle. Największy minus uczelni to obowiązkowe wykłady. No ale też nie każdy kierunek ma je cztery dni w tygodniu do 18 :/

0

Egzaminy wstępne są dla osób ze starą maturą sprzed chyba 2005 roku czy coś koło tego. Reszty to nie dotyczy, o przyjęciu decydują wyniki z matury.

0

Narzekam trochę czasami na organizację różnych zakładów...boję się pisać jakiego jednego głównie (konkretnie) jeśli chodzi o analitykę no ale cóż asystenci mam wrażenie, że są jak dzieci we mgle i sami nie wiedzą co się dzieje na ćwiczeniach z chemii. Nie potrafią odpowiedzieć na wiele pytań, zastanawiają się czasem długo nad jakimś ćwiczeniem praktycznym czy dobrze go wykonujemy, często są błędy w instrukcjach, różne rzeczy niedopowiedziane. Kto przeczyta z UMB być może będzie wiedział o jaki zakład/przedmiot mi chodzi. ;) Poza tym uważam, że w porządku uczelnia jak narazie ;p Nawet nie wiem czy elektroradiologia ma jakąś chemię.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Partnerem serwisu są: Karty Plastikowe | Optymalizacja zus | Więcej informacji o kartach www.plastkart.pl