• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

1. Today
  2. Wczoraj
  3. Wcześniej
  4. Na to pytanie nie mozna jednoznacznie odpowiedziec. Glownym powodem jest sam czas jaki musi zostac poswiecony na opracowanie jakiegos gotowego rozwiazania. W pierwszych fazach takich projektow najwazniejsze jest sprawdzenie pomyslu pod katem tego jak sprawdzi sie w realnych warunkach. Tutaj nie ma miejsca na nawet najmniejszy blad bo moze on zadecydowac o zdrowiu pacjenta .. a to przeciez z mysla o nim sa tworzone te wszystkie ulepszenia. Cyfryzacja i nowe technologie to takze dosc duze wyzwanie dla szpitali .. szczegolnie tych mniejszych w kontekscie pozyskiwania srodkow na ich wdrazanie. Sa to dosc duze kwoty ktore nie zawsze sa one w stanie wygospodarowac z wlasnych struktur .. pozostaja jedynie dofinansowania np. z srodkow unijnych. Zupelnie inna sprawa jest przekonanie personelu na zmiane sposobu gromadzenia danych z papierowego na cyfrowy oraz obsluga oprogramowania do tego stworzonego. To tez troche kwestia ludzkiego przywyczajenia .. jesli jestemy do czegos przywiazani przez dlugie lata, zajmie tez "chwile" nabycie nowych umiejetnosci. Jak widac cyfrowy szpital przyszłości jest bardzo bliski realizacji. O postepach mozna poczytac chociazby w tym serwisie - http://www.cyfrowyszpital.pl/szpitale-przyszlosci/
  5. Słyszałam, że można w prosty sposób zwiększyć ruch na swojej stronie. Może Twój blog tego potrzebuje? Znalazłam w sieci stronę https://buyfans.pl/
  6. Witam was:) Ostatnio słyszałam, że kupowanie lajków może zwiększyć ruch na mojej stronie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym polega ten zabieg?:)
  7. To tak samo jak ja
  8. Bez jezyka obcego ni chu chu.
  9. W dzisiejszych czasach 8GB ramu to czasami za malo...
  10. W jakim czasie najnowsze technologie zostana wprowadzone w dzialanie naszych szpitali? Widac dosc duzy ruch w tym kierunku na swiatowym rynku.
  11. Dokladnie tak. Sluszna rada
  12. Prednisone 20 Mg Prednisone Without Dr Prescription kcl.sgxx.forum.biomist.pl.soc.gl http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
  13. Myślę, że nerwy tutaj mają największe oddziaływanie na Twoje budzenie w nocy. Proponuję udać się do najbliższej placówki i po prostu skorzystać z pomocy specjalisty. Cierpienie na bezsenność to też choroba, która powinno się leczyć!
  14. Witam. Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki. Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania: zadanka2016@gmail.com Dogadamy się co do ceny i czasu realizacji. Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
  15. Witam. Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki. Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania: zadanka2016@gmail.com Dogadamy się co do ceny i czasu realizacji. Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
  16. Uczę się angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Angielski znam dość dobrze, pozostałe dwa słabiej.
  17. Ja czytam Świat Wiedzy oraz numery specjalne: Świat Wiedzy Kosmos i Medycyna. Wg mnie te gazety są OK.
  18. Przykłady: Słaby nacisk na podłoże jest wtedy gdy powierzchnia zetknięcia jest duża, dlatego np. koła w samochodach terenowych są dość duże, żeby się nie zapadały, gdy samochód jedzie po grząskim terenie. Mocny nacisk na podłoże jest wtedy, gdy powierzchnia zetknięcia jest mała, dlatego np. łatwo wbić gwóźdź albo szpilkę.
  19. Jeśli jedno równanie w układzie równań jest sprzeczne, to cały układ równań jest sprzeczny.
  20. Najważniejsze to uczyć systematycznie. Nawet codziennie po 30 minut, ale nigdy sobie nie odpuszczać
  21. Nie określono ilości pamięci RAM. Lepiej jest zebrać taki komputer szczegółowo (nie jest to takie trudne, w Internecie wiele instrukcji). Będzie taniej, a szczegóły mogą być lepiej odebrane.
  22. Napisz, jeśli znalazłeś ten olej. Jest interesujący.
  23. "Kurier" w reż. Pasikowskiego. Dobre kino.
  24. Fajny zegarek to bez problemu w tej cenie można dostać. Kwestia: czy wolisz wskazówkowe czy elektroniczne?
  25. mamy
  26. Czy macie założone konta na Netflixie?
  27. Polecam Ci zegarek od CLUSE.
  28. Moi rodzice odkąd pamiętam kiedy skończyłam pełnoletność kupują mi na dzień kobiet perfumy. Co roku mam dużą buteleczkę perfum o pięknym zapachu. Teraz używam https://neness.pl/perfumy/moschino, a już 8 marca kolejne święto Ciekawe jakie perfumy dostanę w tym roku. Uważam, że to całkiem niezły zwyczaj.
  1. Pokaż więcej aktywności