• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

1. Ostatniej godziny
  2. Today
  3. Ostatni tydzień
  4. Chcemy uzupełnić swoją pracownię na studiach. Doradzicie jakiś dobry sklep z wyposażeniem laboratoryjnym?
  5. Wcześniej
  6. Bardzo proszę o wskazanie co to jest za owad i jak go zwalczyć? Pojawił się w domu jakiś tydzień temu, codziennie znajdujemy jedną sztukę, po usunięciu następny pojawia się kolejnego dnia. Owad lata, niestety nie jestem w stanie uchwycić jak lata , przypomina małą muszkę/ćmę. Ma długość ok. 1 cm, ale znajdujemy również nieco mniejsze. Jest to mól? z jedzenia? ubrania? jak mozna sie tego pozbyć? Z góry dziękuję za pomoc.
  7. ciekawe propozycje na nowoczesne aranżacje wnętrz, według mnie niektóre całkiem sensowne. Super sprawa wymiana szybki iphone 7
  8. Ciekawe propozycje na różnego rodzaju sprzęty, podoba mi się takie mega podejście do tematu wymiana szybki iphone 7
  9. Ciekawe opcje na prezenty dajecie, według mnie jakiś telefon może być całkiem niezłą opcją wymiana szybki iphone 7
  10. Moim zdaniem w zasadzie wszedzie można teraz się dobrze bawić. W Warszawie akurat jest tyle ofert, że nic, tylko wybierać. Człowiek nie ogarnie kiedy zacząc, a kiedy skończyć, jak już sie zabierze za zabawe.
  11. Moim zdaniem zdecydowanie najważniejsze, żeby mieszkanie było urządzone zgodnie z naszymi potrzebami. nie ma znaczenia przez kgoo iw jakim standarszie - ważne, zeby nam to pasowąło.
  12. Prelekcje miał świetne. Warte uwagi
  13. Lepiej, żeby zajęła się tym dobrze wykwalifikowana firma
  14. Ile mogą kosztować takie studia?
  15. Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firm, które zajmują się automatyką bram. Czy możecie kogoś takiego polecić? Swoją drogą to prosiłbym o opinie na temat jednej firmy. Co możecie powiedzieć na temat https://im-puls.pl/automatyka-bram/ . Czy korzystaliście z ich usług? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś szczere opinie na ich temat. Możecie też podesłać inne firmy jeśli znacie. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
  16. ws

Witam, tak
  17. Na ile osób? Od tego będzie zależało jaki wynajmiesz obiekt. Inaczej organizuje się imprezę dla 6 osób, a inaczej dla 60 osób. Warto moim zdaniem skupić się raczej na zaplanowaniu ciekawych atrakcji. Tak aby nie było to jedynie jedzenie i picie bo niczego w tym ciekawego nie ma. Polecam zastanowić się nad imprezą organizowaną w Airo: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm Jest to bardzo duży obiekt pełen trampolin, w którym maja również sale na organizację szkolenia czy posiedzenie sobie przy poczęstunku.
  18. Czy ktoś może jest z Warszawy? Czy znacie jakieś dobre miejsca na zorganizowanie tam imprezy integracyjnej?
  19. W związku z przebudową firmy powstało małe zamieszanie, okazało się, że wiele rzeczy trzeba dokupić. W pierwszej kolejności chciałbym oczywiście zadbać o bezpieczeństwo. Szukam akumulatora, który byłby w stanie zasilać aktualnie ponad 10 urządzeń (sygnalizatory, czujniki). Trafiłem m.in. na ofertę https://www.fonex.pl/kategorie/akumulatory-20.html , ale muszę przyznać , że nie jestem specjalistą w tym zakresie i nie bardzo mam z kim teraz skonsultować zakup. Które urządzenie moglibyście polecić?
  20. czy moge tez napisac?
  21. Tak wysłałem Ci link na priv
  22. Cześć
  23. Dzień dobry, szukam pomocy przy zakupie prezentu dla dziecka. Szczególnie zwracam uwagę na mikroskopy dla dzieci, ten sprzęt jest bardzo polecany i naprawdę robi wrażenie. Mała ma 5 latek, ale jest bardzo ciekawa świata i na pewno coś takiego by jej się spodobało. Ktoś korzystał może z takiego sprzętu?
  24. Hej wszystkim Będę pisał w tym roku maturę z fizyki i z tego powodu poszukuję zbiorów/stron z zadaniami maturalnymi, takiego rodzaju, jakie pojawiają się na maturze, najlepiej z rozwiązaniami. Najbardziej odpowiadają mi miejsca, gdzie zadania są poukładane ze względu na działy, co poprawia czytelność. Jak dotąd znalazłem tylko książki "Teraz Matura - zadania i arkusze maturalne" oraz próbne matury Nowej Ery. Widziałem też książki z arkuszami Operonu, ale słyszałem, że są niedokładne i pełne błędów. Czy ktoś mógłby mi polecić darmowe/płatne miejsca (zarówno strony internetowe jak i zbiory) z przygotowanymi zadaniami stricte maturalnymi/arkuszami egzaminacyjnymi? Jeśli chodzi o zbiory, to zależałoby mi, by takowy zawierał tylko zadania czysto maturalne. Niestety mam wiele do nadrobienia i w przeciągu ośmiu miesięcy nie zdążę przerobić wszystkiego rodzaju zadań. Szukałem też strony ze wszystkimi ubiegłymi maturami, wraz z tymi poprawkowymi oraz próbnymi, jednak wiele z miejsc zawiera tylko części z niektórych lat. Czy ktoś zna jakąś całościową bazę? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam! P.S. Jako że istnieją dwa tematy, które wydają mi się odpowiadać do mojego postu ("Matura z fizyki" oraz "Fizyka") i nie wiem, w którym należy go zamieścić, zrobię to w obydwu. Proszę o usunięcie niepotrzebnego, z góry przepraszam za problem.
  25. Hej wszystkim Będę pisał w tym roku maturę z fizyki i z tego powodu poszukuję zbiorów/stron z zadaniami maturalnymi, takiego rodzaju, jakie pojawiają się na maturze, najlepiej z rozwiązaniami. Najbardziej odpowiadają mi miejsca, gdzie zadania są poukładane ze względu na działy, co poprawia czytelność. Jak dotąd znalazłem tylko książki "Teraz Matura - zadania i arkusze maturalne" oraz próbne matury Nowej Ery. Widziałem też książki z arkuszami Operonu, ale słyszałem, że są niedokładne i pełne błędów. Czy ktoś mógłby mi polecić darmowe/płatne miejsca (zarówno strony internetowe jak i zbiory) z przygotowanymi zadaniami stricte maturalnymi/arkuszami egzaminacyjnymi? Jeśli chodzi o zbiory, to zależałoby mi, by takowy zawierał tylko zadania czysto maturalne. Niestety mam wiele do nadrobienia i w przeciągu ośmiu miesięcy nie zdążę przerobić wszystkiego rodzaju zadań. Szukałem też strony ze wszystkimi ubiegłymi maturami, wraz z tymi poprawkowymi oraz próbnymi, jednak wiele z miejsc zawiera tylko części z niektórych lat. Czy ktoś zna jakąś całościową bazę? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam! P.S. Jako że istnieją dwa tematy, które wydają mi się odpowiadać do mojego postu ("Matura z fizyki" oraz "Fizyka") i nie wiem, w którym należy go zamieścić, zrobię to w obydwu. Proszę o usunięcie niepotrzebnego, z góry przepraszam za problem.
  26. A ja...nie przepadam za kawą. Lubię jej zapach jedynie. W pewnym sensie szkoda, bo "podtruwam" się energetykami.
  27. Lubię o siebie dbać choć sądzę, że robię to z umiarem. Jedyne co mogę sobie zarzucić, to fakt wydawania zbyt dużej kasy na perfumy- flakonik moich ulubionych to wydatek rzędu 400 zł...zdecydowanie za dużo , tym bardziej, że wziąłem się za remont domu, przez co budżet trochę kuleje. Postanowiłem zatem przerzucić się na inne- równie dobre ale tańsze. Przewertowałem parę perfumerii i trafiłem na propozycję https://perfumy.pl/product-pol-4968-Mercedes-Benz-Man-Grey-woda-toaletowa-100-ml.html . Opakowanie bardzo zwróciło moja uwagę, aż trudno uwierzyć , że w nim są perfumy! Cena....nieporównywalnie przystępna. Teraz tylko pytanie, czy Mercedes Benz pachną tak fajnie jak się powierzchownie prezentują?
  28. Oczywiście. Laser używany jest teraz przy różnych zabiegach chirurgicznych, kosmetycznych oraz w stomatologii.
  29. Hejka. Drugi tydzień urlopu postanowiłem przeznaczyć na mały remont w domu. Zamierzam zmienić przede wszystkim wystrój sypialni. Ze względu na to, że okno wychodzi na tę część ogrodu gdzie mamy drzewa, wnętrze trochę ponure. Chciałbym je rozjaśnić- nie tylko w dosłownym tego znaczeniu a więc oświetleniem ale też kupując odpowiednie meble i dodatki. Spodobała mi się m.in. biała szafa z lustrami i myślę aby pójść właśnie w tę stronę- czyli w biel. Sądzicie, że to dobry pomysł? Mi generalnie się podoba, ale troszkę się obawiam czy nie będzie zbyt "sterylnie".
  1. Pokaż więcej aktywności