• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Iza18xxD

Użytkownicy
  • Zawartość

43
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Iza18xxD

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Jakie są formy młodociane mastocytów? Szukałam w internecie ale nic nie znalazłam.
  2. Obliczyć wydajność energetyczną jeżeli w ciągu 24 godzin przy natężeniu I=1800 A i napięciu U=3,6 V otrzymano 55 kg NaOH. Napięcie rozkładowe NaCl wynosi 2,17 V. Oto treść bo załącznika już dodać nie mogę.
  3. Mam problem z zadaniem, którego treść załączam w załączniku. Wie ktoś może jak się za to zabrać?
  4. Ale przy niektórych są znaki zapytania to ich nie liczyć?
  5. ILE PIERWIASTKÓW CHEMICZNYCH ZNAŁ MENDELEJEW ,KIEDY FORMOWAŁ PRAWO OKRESOWOŚCI? Wymień te pierwiastki chemiczne , które umieścił na tablicy niezgodnie z kolejnością wynikającą z ich masy atomowej. Nigdzie tego nie mogę znaleźć może ktoś wie?
  6. Ponadumowny pobór energii biernej - ? ​Wie ktoś może co to jest bo nigdzie tego znaleźć nie można
  7. To napisze osobno. Mi chodzi o informację dotyczącą tylko oddziaływań antagonistycznych.
  8. Co mozna powiedziec na temat tych odzialywan ? Mam tylko napisane: sa to odzialywania miedzy populacjami w ktorych przynajmniej jedna populacja musi odczuwac negatywne skutki innej populacji. Co jeszcze ? Dwa zdania potrzebuje a nigdzie nic nie ma
  9. Nie mogę przepisać. Jaki był pierwszy sposób uziemienia?
  10. Może ktoś zna odpowiedź? Jaki był pierwszy sposób uziemienia?
  11. Dziękuje za wytłumaczenie.
  12. Skąd wiedzieć, że w wiązaniu danym będzie sigma czy pi np: H2CO3. W takim jak poznać no wiem, że pi to podwójne a sigma pojedyńcze ale tak nie jest w wiązaniu danego pierwiastka. Na jakimś przykładzie proszę o wytłumaczenie. Proszę o odpowiedź.
  13. Mam takie pytanie: Jaka jest reszta kwasowa RNA i DNA?
  14. Ustal w oparciu o odpowiednie obliczenia ile wynosiłaby masa atomowa wodoru, gdyby zawartość procentowa deuteru wynosiła 25%, a stosunek liczby atomów trytu do liczby atomów protu miał się jak 2 : 3. Dane: deuter - 25% całości masy tryt i prot - 75% całości masy tryt - 2/5 * 75% z całości prot - 3/5 * 75% z całości masa atomowa protu: 1u masa atomowa deuteru: 2u masa atomowa trytu: 3u Obliczenia: 0,25 * 2u + 0,75 * 3/5 * 1 + 0,75 * 2/5 * 3 = 2,45u Odpowiedz: Masa atomowa wodoru wynosiłaby 2,45 u. Sprawdzi ktoś?
Partnerem serwisu są: Karty Plastikowe | Optymalizacja zus | Więcej informacji o kartach www.plastkart.pl