• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Kajmel

Użytkownicy
  • Zawartość

9
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Kajmel

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. No i jak tam? Próg się zmienił o 30 punktów tak jak nowy przelicznik przewidywał. Ja jestem teraz na etapie czy zostać na Śląsku i ŚUM czy jednak wyjechać do Wawy i WUM...
  2. Też na stronie rekrutacyjnej nie macie wglądu do ocen i danych dotyczących świadectwa? Termin jest do 7.07 a już tam nie można wbić. Wszystko wpisałem ale jeszcze raz chciałem sprawdzić. Nieważne - właśnie to zmienili xD
  3. ludzie równie dobrze mogę kontratakować i powiedzieć, ze ta medycyna was tak spaczyła, ze pogardliwie odnosicie się do takich ludzi jak ja z elitarnych szkół. Ja tylko chciałem wspomnieć o absurdalne wg mnie sytuacji, gdzie 2 współpracujące ze sobą instytucje jakimi jest moja szkoła i ŚUM nie wymieniają się dosyć ważnymi informacjami. A ja sam dobrze rozumiem o co wam chodzi. W takich szkołach jest pełno zadufanych w sobie dzieci lekarzy czy tam innych "elit" społeczeństwa. Ja sam dostałem się tam ledwo, ale się dostałem z klasy sportowej z słabego gimnazjum. Przypadkiem zainteresowałem się chemią i zostałem finalistą/lauraetem Olchemu (wyniki w środę ) i to tylko i wyłącznie dzięki własnej pracy i samozaparciu bo nikt mi nie chciał pomóc poza udostępnieniem kilku książek i zaplecza chemicznego Teraz ci ludzie mnie zabijają wzrokiem jak sobie przypominają że ja już się dostałem. Paskudne uczucie, czuje się jakbym robił im krzywdę swoim sukcesem. Zupełnie nie miałem na w zamiarze wyjść na własnie jedną z tych osób Po prostu bardzo chciałem iść na taki dzień otwarty i wylewam swoją frustrację. Interesować się nie interesowałem tym specjalnie właśnie ze względu na tą współpracę instytucji oraz na brak czasu związany z przygotowaniami do tejże olimpiady. Mój błąd że zaufałem na tyle szkole. I faktycznie to offtop i zakończmy to lepiej
  4. Przecież maturzyści teraz w większości są w letargu przedmaturalnym, nic ich nie obchodzi poza kuciem, powtarzaniem. Po drugie to moim zdaniem jest logiczne by władze uczelni poinformowały szkoły, szczególnie te najlepsze - w celu reklamy wśród najlepszych ewentualnych kandydatów. Nie mówiąc już o przypadku gdzie moja szkoła współpracuje z ŚUM
  5. Super dzień otwarty był o którym nawet nie wiedziałem A niby chodze do jednego z lepszych LO w województwie
  6. Był ktoś z forumowiczów na finale? Jak wam poszło? Laborka - 2. zadanie jakaś masakra. Miareczkowanie kroplami z pipetki i własna skala pH. A ręce bolały i tak mało z tego zrobiłem. Teoria dosyć przyjemna poza zadaniem z fizycznej i roztworów. Nieorganiczna i dwa zadania z organicznej bardzo przyjemne. jak sobie tak liczę punkty i porównuję z poprzednimi latami progi to być moze mi się uda zostać laureatem. Wszystko zależy od tego jak innym poszło. Zobaczymy :_
  7. Jeszcze mam pytanko jedno. Jak z parkingiem na Ligocie i na Rokitnicy? Można spokojnie dziennie dojeżdżać samochodem na uczelnie?
  8. Z listą raczej nie będzie problemu w moim przypadku ze względu na to że jestem finalistą Olimpiady Chemicznej. Ale fajnie by było być z znajomymi w grupie.
  9. Jak to jest z przydziałem na Ligotę i Rokietnicę - to jest jakieś losowanie? A czy da się jakoś załatwić by być z swoimi ziomkami w jednej grupie?