• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

kasia41212

Użytkownicy
  • Zawartość

39
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O kasia41212

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Uważacie, że zwykła rehabilitacja może pomóc w przypadku rozczepu kregosłupa, skrzywieniu lewostronnym wypukłym i zwężeniu szczeliny międzykręgowej? Wszystko w odcinku lędźwiowym. Jak z tym żyć i jak pozbyć się uciążliwego bólu? Czy wzmocnienie tego odcinka jest dobrym rozwiązaniem? A może jedynym wyjściem jest chirurg?
  2. Czy ktoś z Was miał do czynienia z wydziałem chemicznym na politechnice Wrocławskiej? Co po tym kierunku? Gdzie do pracy? Jakie warunki nauczania?
  3. Spotkałam się z takim przypadkiem, ze suczka zaraz po tym jak się oszczeniła zeżarła swoje małe. Dlaczego tak mogło sie stać? Co było powodem? Dodam, że odgłos miażdżonych kosteczek w pysku pasiaka był wręcz odrażający.
  4. To jest trzecia faza porodu. Kotka wydala łożyska, które podczas krótkich parć wypiera 5-15 minut po kotku. Czasem wypiera 2 łożyska na raz po urodzeniu dwóch kociaków. Kotka zjada łożysko. Jest to naturalny proces dla zwierząt mięsożernych. Hormony zawarte w łożysku będą wzmagały obkurczanie macicy i laktację u samiczki.
  5. Kto z Was, nie istotne czy po szkole, czy też po pracy stara się spędzić aktywnie resztę dnia? Ile osób tak naprawdę postawi na ruch, a jaka część woli poleżeć na kanapie przed telewizorem?
  6. Czym różni się niedoczynność tarczycy od nadczynności? Jakie są najważniejsze objawy tego, że coś dzieje się nie tak? Dlaczego przy jednym badani w kierunku TSH wynik jest w górnej granicy normy, a przy kolejnym w dolnej granicy? Co zrobić, żeby nie tyć?
  7. Czy znajdzie się ktoś, kto uważa podobnie jak ja, że wyniki badań wykonywane w przeróżnych ośrodkach zdrowia to jakieś nieporozumienie? Moja matka kiedyś robiła badanie krwi. Miała bardzo niski poziom żelaza. Po dwóch dniach wynik powtarzała, tyle, że już nie na kasę chorych, a prywatnie. Okazało się, ze poziom żelaza jest w górnej granicy normy. I co teraz myśleć? Raz tak, a za chwilę inaczej.
  8. Na świecie są ludzie szczupli, ludzie przy kości, ludzie otyli. Czy uważacie, że nasza waga w dużej mierze zależy od genów? A może ten czynnik spowodowany jest naszym brakiem chęci o to, żebyśmy o siebie dbali? A co z ludzmi o których się mówi, że są ,,grubej kości''?
  9. Co moze być przyczyną nadmiernej utraty włosów? Czy ktoś z Was boryka się z tym problemem? Jakie metody są najlepsze na to, by zachamować ten proces?
  10. Zastanawiam się dlaczego tak jest, że niektóre dzieci rodza się z rozczepami? Jak to się dzieje, ze na świat przychodzą syjamskie bliźniaki? Albo dlaczego spotykamy ludzi, którzy urodzili się z poważnymi wadami, zrośniętymi palcami, bez kończyn. Czy to sprawka genów?
  11. Jestem przeciwniczką kucia na pamięć. Co z tego, że dziś wszystkiego się nauczysz, jak za miesiąc te informacje na nic Ci się przydadzą, bo zwyczajnie wylecą Ci z głowy? Rozsądniej jest nauczyć czytać się z mapy. Ja sama jestem wzrokowcem. Jeśli czegoś nie widzę, to nie ma szans bym się tego nauczyła
  12. Jaka według Was jest rozsadna cena za jedną godzinę korepetycji z chemii w szkole średniej? Jaka kwota jest już zwykłym zdzierstwem i niczym więcej? Ile Wy sami bierzecie, lub płacicie za godzinę takich korepetycji?
  13. Lepiej podarować kwiatuszka i coś słodkiego, jak kupić prezerwatywę. Masakra. Gdyby mi chłopak podarował coś takiego, to uznałabym to jako zaproszenie do stosunku. Lepiej takich rzeczy nie robić, chociażby na szacunek do kobiet jaki powinniście mieć. No chyba, że chcecie, zeby one czuły się zniesamczone i zazenowane, a o Was wyrobiły sobie zdanie. Nie najlepsze
  14. Rozmowa sprzedającego z kupującym. Ludzka głupota potrafiła rozbawić mnie do łez ktos> cze <Ja> witam <ktos> chciałbym dowiedzieć się czy samsung x460 jest na karte czy na abonament???? <Ja> co? <Ja> ja telefony sprzedaje a nie aktywacje <ktos> ale właśnie chcem kupić <ktos> tylko nie wiem czy jest na karte czy na abonament <Ja> to nie ode mnie zalezy <Ja> to zalezy od tego co do niej wsadzisz <Ja> ja sprzedaje telefony a nie aktywacje <Ja> tak jak juz pisalem <ktos> czyli ja mogę sobie wybrać <Ja> inaczej <Ja> telefon, ktory ja sprzedaje dziala z kazda karta <Ja> niezaleznie jaki operator i jaka taryfa i jaka forma platnosci za rozmowy <ktos> pan chyba mnie nie rozumie <Ja> ja sprzedaje telefon, wiec nie rozmawiajmy o formie platnosci za rozmowy (abo/prepaid) <ktos> ale jeżeli pan ma telefon samsung x460 na abonament to ja nie kupuje <Ja> na jaki abonament <Ja> czlowieku <Ja> JA SPRZEDAJE APARAT TELEFONICZNY <Ja> takie urzadzenie, ktore sluzy do wlozenia dowolnej karty sim i rozmawiania <Ja> prosze wybaczyc, ale mam wrazenie, ze rozmawiam z osoba, ktora niewiele rozumie z zagadnienia telefonii komorkowej <ktos> ale nie wszystkie telefony są na karte sim <Ja> a na co? <Ja> no chyba, ze stacjonarne <rotfl> <Ja> no ale chyba o komorkowych rozmawiamy <ktos> mojemu tacie przychodzą rachunki <Ja> ale co mnie to interesuje, przepraszam bardzo? <Ja> generalnie regulamin allegro mowi o koniecznosci bycia pelnoletnim, by korzystac z uslug serwisu <ktos> a na co są telefony komórkowe jeżeli się dzwoni a potem przychodzą rachunki <ktos> rachunki pocztą <ktos> a więc <ktos> przepraszam zatkało <Ja> ale co ma forma platnosci za rozmowy do samego APARATU? <ktos> pan jest nienormalny czy co <Ja> czy moge prosic o podanie loginu z allegro? <ktos> jakiego loginu <Ja> zalamujesz mnie czlowieku <Ja> dam ci kilka porad <ktos> ok <ktos> a więc jakie to porady <Ja> 1) poczekaj do 18-ki z zakupami przez internet <ktos> mam 18 lat <Ja> 2) zanim zabierzesz sie za dokonywanie zakupow dowiedz sie co chcesz kupic <ktos> właśnie wczoraj miałam 18-stke <Ja> gratujuje <Ja> wszystkiego najlepszego zycze <ktos> gratuluje się pisze <ktos> dziękuje <Ja> przepraszam za literowke - to ze smiechu <ktos> co ty nie powiesz <Ja> niech ci tata pokaze swoj telefon <Ja> wyciagnij baterie <Ja> i moze zrozumiesz do czego sluzy karta sim <ktos> mój tata nie ma karty sim <ktos> mu przychodzą rachunki pocztą z idei <Ja> ale co do ch.... ma karta sim do rachunkow? <Ja> mozesz mi to wyjasnic? <Ja> moze twoj tata zgubil karte sim, skoro nie ma <Ja> albo nie ma komorki <ktos> a jaki to telefon na rachunki <Ja> moze ty mowisz o stacjonarnym telefonie <Ja> STACJONARNY! <ktos> nie <ktos> mój tata ma na abonament <Ja> to juz mi mowiles <ktos> i co dwa miesiące mu przychodzą rachunki <Ja> no ale skoro twierdzisz ze ma komorke na abo to moze badz tak dobry i popros go o pokazanie ci karty SIM <Ja> gratuluje, ze co dwa miesiace... supper <Ja> moze ktos wam podprowadza co 2 miesiace ze skrzynki rachunek? <ktos> może ma tą cholerną karte sim ale nie kupuje sobie w sklepie karty żeby sobie doładować konto tylko mu rachunki przychodzą <Ja> moze to ten sam sasiad, ktory mu ukradl karte sim <Ja> aa czyli jednak ma karte sim <Ja> no widzisz <Ja> to juz rozumiesz po co ona jest? <ktos> znajdę sobie innego kupca <ktos> nara <ktos> nastolatku <Ja> kupca <Ja> hmmmm <Ja> spoko <Ja> nastolatkiem bywalem kilka lat temu <Ja> generalnie milo wspominam te czasy <ktos> dobra <Ja> chociaz juz wtedy sie wiedzialo do czego sluzy karta sim <ktos> nara gn..ju co ty myślisz że ja ciemna masa jestem
  15. Ja słyszałam o grupie naukowców z Francji, którzy zrobili eksperyment na kilku tysiacach ludzi. Czesc z nich zażywała codziennie tabletki witaminowe. Okazało się, że nie poprawiły stanu zdrowia. Za to udowodniono, ze zwiększają ryzyko zachorowania na czerniaka, a u płci żeńskiej podnoszą ryzyko o 20 % na zachorowanie na raka piersi. Grrrrr. I weź tu się lecz, jak jedni tak, a drudzy inaczej