• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Kawa

Buka
  • Zawartość

688
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

26

Kawa last won the day on 28 Kwiecień 2016

Kawa had the most liked content!

Reputacja

82 Licznik lajków.

O Kawa

• Tytuł

• Urodziny 07.09.1989

Kontakt

• GG
    5401363

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    Muminki
  • Kto
    nie wiem kto

Ostatnie wizyty

4428 wyświetleń profilu
  1. W Polsce, jak i za granicą "lekarz dentysta" to jest jeden tytuł. Myślałaś, że po jednych studiach masz dwa zawody? xD
  2. Rituximab się stosuje, ale on nie zabija wszystkich limfocytów B, jakby się nie starać.
  3. Raczej do każdego narządu płynie tętnicami, nie żyłami :v
  4. Rozczaruję Cię, ale to, czy się miało "powołanie" w liceum wcale nie przekłada się na to, jak kto sobie radzi na studiach.
  5. Takie coachingowe pierdolenie. Ci, co nie zdają to nie chcą zdać niby?
  6. "Jeden dzień" Davida Nichollasa55, "Przypadek sprawił" Barbary Rybałtowskiej, "Raj ze szkła" Angeli Mechtel - te przeczytałam ostatnio.
  7. Maturę można pisać w innej szkole, ale tylko jak to zgłosisz do końca grudnia, czyli w tym roku czas już minął.
  8. Może uściślij, o jakie organizmy Ci chodzi? Mitotycznie dzielą się w zasadzie wszystkie do pewnego stopnia ich rozwoju u eukariotów.
  9. Nitrogenium, może niektórym tyle potrzeba?
  10. Tak na poziomie "maturalnym" czyli dnia codziennego - tak, będzie identyczny.
  11. "Publikacja jest skierowana do studentów fizjoterapii, fizjoterapeutów, wykwalifikowanych masażystów, rehabilitantów oraz lekarzy zajmujących się medycyną manualną" nie wiem, czy ktoś z medycyny z pierwszego roku będzie z chęcią czytał o punktach spustowych czy badaniu palpacyjnym miednicy. Wiedzy do nauczenia i tak jest wystarczająco dużo.
  12. Witajcie na forumku ;p
  13. Chyba masz nieaktualne info, fellemka, bo staż już dawno jest zniesiony. Teraz za to ma wracać. Co roku w wakacje są praktyki, a nie staże. Idziesz tam, gdzie złożysz podanie i gdzie Cię chcą.