Kawa

Kawusia

28 posts in this topic

Witajcie kawosze i kawoszki. Ja również jestem z tych pijących. Lubię różne wynalazki. Książek o kawie mam całą półkę. Ale lubię także poszperać za jakimiś nowinkami w necie. Szukam różnych zastosowań kawy np peeling, nawóz do kwiatów itp. 

Ostatnio trafiłam na coś bardzo ciekawego. Mianowicie napisano tutaj , że kawa z cynamonem jest dobrym sposobem na odchudzanie. Wiadomo w boczkach pochowało się kilka kilogramów za dużo. A że lubię kawę (bardzo) lubię też cynamon to postanowiłam spróbować. 

Czy ktoś z Was pił już kawę z cynamonem w celu zrzucenia kilku kilo? Dajcie znać jakie efekty!! Ja też za jakiś czas się z nimi podzielę. 

A może znacie jakieś inne dodatki do kawy, które mają taki wpływ na organizm? PISZCIE :)

0

Też uwielbiam kawę! O właściwościach odchudzających z cynamonem akurat nie słyszałam, wiem, że jednak, że kofeina sama w sobie jest składnikiem wielu suplementów diety, a jej właściwości faktycznie mogą pobudzić utratę kilogramów. Myślę, że możesz spróbować :)

Ja mam z kolei zagwozdkę w kontekście picia kawy w ciąży i wtedy, gdy karmi się piersią. Można, czy nie można? W publikacji na Zabawka i Wyprawka radzą żeby pić z umiarem (niestety ja jestem przyzwyczajona do 4 kaw dziennie - to chyba trochę za dużo), a najlepiej przestawić się na „zbożówkę”. Czy któraś z mam podzieli się doświadczeniami? Do ilu zredukować spożycie kofeiny?

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz