milva1395

Kupię Biologia na czasie 1-3 zakres podstawowy STARA MATURA

1 post in this topic

Kupię podręczniki do biologii wydawnictwa Nowa Era na poziomie podstawowym wydane PRZED 2014 (stara matura) lub inne podręczniki do starej matury w pełnym zestawie.

0

• Podobna zawartość

• Przez wrona10
      Cześć, mam pewien problem otóż, chciałbym przerobić do matury (mam 2lata) gimnazjum - chemie i biologię, chemię już prawię kończę biologii nie zacząłem, przerabiam to dlatego, że nie tyle, że nie umiem lecz zapomniałęm sporo rzeczy po prostu kojarzę ale muszę umieć to dosyć dobrze, chciałbym przy okazji robić chemie nieorganiczną (to jest chemia 1 + chemia nieorganiczna pazdro 167str) do tego książkę z biologi cz1 ponieważ w 2kl. będziemy przerabiać dwie książki i pani juz mowila żebyśmy już na wakacjach chociaż trochę przerobili, nie wiem w ogóle od czego zacząć jak to pogodzić, co z czym itd. Macie może jakieś notatki ale takie na zasadzie, cały dział np. genetyka od podstaw(gim) do 3kl. liceum. takie coś właśnie chciałbym sporządzić z histologii,cytologii itd. w jaki sposób to wszystko przerobić w 2mieś? jeżeli chodzi o gimnazjum biologię to myślę, że jest to kwestia 2-4tygodni wraz z tą chemią którą kończę ale chce jeszcze przelecieć jeszcze raz organiczną 1 kl. LO mam mętlik w głowie i jestem rozdarty a mam świadomość tego, że niektórych rzeczy z gimnazjum zapomniałem o tych komórkach itd. Myślicie, żeby się nie podlamywać? powtarzam nie mam żadnych zaleglości lecz po prostu zapomniałęm i niektóre rzeczy kojarzę - kwestia przypomnienia.

Chyba zrobię sobie notatki z biologii gimnazjum - najważniejsze rzeczy myślę, że w 2tyg bym się wyrobił. Pomoże ktoś jakoś to ogarnac tzn. rozplanować czas? właściwie jestem wolny przez 24h.

• Przez Naarhaf
      Cześć, mam pytanie, może trochę głupie ale z drugiej strony to wymaga dodatkowego nakładu pracy na inne przedmioty niż te maturalne.
      Otóż mam możliwość mieć pasek w 2kl. LO 1kl ukonczylme ze srednia 4,55 w drugiej mam tylko 9 przedmiotów, chemia,biologia,polski,matma,ros,ang,etyka,wf,his i społeczenstwo - ze wszystkich przedmiotów jestem w stanie wyciągnać 4/6-(chem bio,ros) tyle, że wraz z wyciągnieciem ang i his wymaga to większego nakładu pracy a chciałbym się do matury przygotować.
      Olać to i robić co mam robić czy nie ?
      Ogólnie mój plan to przez wakacje przerobić 1 część rozsz. bio i chem + chemia nieorganiczna pazdry jako wprowadzenie, następnie gdy oni będą przerabać część 1 zacznę 2 powinienem skończyć do marca/maja i następnie część 3, w między czasie chemia organiczna Danka + zbiór zadań z organicznej. Raczej nie mam zamiaru robić 5000 książek ,po prostu przerobie podręczniki które są w programie + max 3 jakieś dodatkowe książki.

Wiem, że pytanie zdaje się głupie ale po prostu wiecie... gdybym to olał to takie his i społ. leciałbym na 2 a wolny czas zagospodarowałbym chemia/biologią. Ale z drugiej strony pasek korci... Lecz boję się, że nie ogarnę rzeczy do matury i przez reszte życia będę pluł sobie w brodę... A roku nie mam zamiaru w domu przesiedzieć, już raz przesiedziałęm... a raczej w szpitalu na arytmie.

• Przez EmmaEdzia
      Jakie wrażenia po maturze? NPP 
      Z jakimi zadaniami były największe wątpliwości ? 
    • Przez Qassais
      Materiały które oferuję są bardzo dokładne i przejrzyste (nie jest to ksero odręcznych notatek bądź ksero książek!!), zawierają wiele obrazków oraz schematów, tabeli.

Łącznie ponad 20 działów, około 400 stron. Obejmują cały materiał omawiany w liceum.

Przydadzą się każdemu kto marzy o dostaniu się na medycynę bądź inne pokrewne kierunki. Idealne do przygotowania zarówno do poziomu rozszerzonego jak i podstawowego.

Przystępna cena.

Więcej informacji na PM lub email qassais@gmail.com
    • Przez EmmaEdzia
      Witam... czy posiada ktoś arkusze z czerwca 2015 z biologii? Mile widziana byłaby stara podstawa. Szukam po stronach i forach i nie mogę nigdzie znaleźć :/