• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Leo27

Użytkownicy
  • Zawartość

12
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Leo27

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Wolę wybrać się do teatru niżeli do kina, bo każdy film w końcu i tak będzie emitowany w TV:)
  2. Dokładnie, mój ojciec lubi wędkować więc zwykle kupuję mu jakieś akcesoria wędkarskie.
  3. Apple są niestety dość drogie, ja postawiłem na HP i już parę dobrych lat się sprawdza, zero awarii czy jakichkolwiek problemów. Jaki by się komputer nie kupiło warto też od razu przemyśleć nabycie programu antywirusowego, ja za niewielkie pieniądze zamówiłem taki https://www.vebo.pl/360-total-security-premium może mało znany ale przyznać muszę że w porównaniu do poprzednich 360 total secutity jest świetny, i chroni kompleksowo i nie zamula komputera co ważne.
  4. Ja bym chciał dostać bilet na koncert na który byśmy poszli razem albo wycieczkę- niespodziankę:)
  5. 500 zł to już sumka za którą można kupić porządny i gustowny zegarek:) I w necie i prawie każdym centrum handlowym.
  6. Dobrze skomponowane wegetariańskie jedzonko jest i zdrowe i mega smaczne. Parę lat temu nie wierzyłem, jednak jak spróbowałem paru specjałów u mojej przyjaciółki byłem pod wrażeniem i sam przeszedłem na wegetarianizm. Przede wszystkim dodaję do potraw sporo przypraw, zawsze lubiłem pikantną kuchnię i tak mi zostało, co absolutnie nie przeczy diecie bezmięsnej:) Eksperymentowanie z przyprawami bardzo zaś polubiłem, tutaj m.in. https://sklepagnex.pl/pl/c/Przyprawy-jednorodne/30 znalazłem mega duży wybór przypraw, w tym takie których jeszcze nie próbowałem:) Mam jednak do Was- wegetarian z dłuższym stażem pytanie. Chodzi o to, że sporo ćwiczę. Czy muszę wspomagać się w tym wypadku odżywkami białkowymi czy też wystarczy, że jem sporo orzechów i warzyw strączkowych??
  7. Fakt, moja przyjaciółka na pewno wolałaby czekoladki, a że jest chudzielcem, nie zaszkodzą jej na pewno;)
  8. Urządzałem mieszkanie razem ze współlokatorką, tzn w sumie ja jestem współlokatorem, koleżanka właścicielką. Wszystko sami kupowaliśmy i po swojemu aranżowaliśmy. Wyszło całkiem nieźle:)
  9. Odłożyłem trochę kasy na opony zimowe, tyle że wystarczy albo na najtańsze nowe lub lepszej klasy jednak używane. Którą opcję Waszym zdaniem powinienem wybrać? Trochę się obawiam , że z zakupem używanych może być wpadka, zwłaszcza jakbym zamawiał przez neta, bo ktoś może wcisnąć mi przestarzałe, nie nadające się już do jazdy.
  10. W tym momencie: Rammstein "Alterman"
  11. Ja kupuję na targowisku różne ziarna, m.in. słonecznik i zawsze zimą dokarmiam ptaki.