• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

malkin818

Użytkownicy
  • Zawartość

25
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O malkin818

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Jestem na tak jak zresztą zaznaczyłem w ankiecie. Komórki macierzyste to dla nas wielka szansa i wielkie możliwości.
  2. Mam problem z kolejną rośliną, której zapomniałem nazwy. Pamiętam, że jej liście były miękkie jak bawełna, a sama roślina przypominała mały krzaczek. Widziałem ją w ogrodzie botanicznym w Powsinie. Kojarzycie może o co mi chodzi?
  3. Masz rację bardziej chodzi mi o jakiegoś czworonożnego przyjaciela. Po za tym nawet rybki, żółw czy wąż mogą mnie uczulać. Alergika nie uczula tylko sierść ale mogą także odchody, oraz wszelkie grzyby tworzą się np. przy akwarium.
  4. W takim razie uważam, że życie dziecka powstaje od połączenia komórki jajowej z plemnikiem. Same plemniki są jak martwy naskórek, którego się pozbywamy. Wiec przy zamrożeniu plemników moim zdaniem nie ma mowy o jakimkolwiek grzechu na nienarodzonym dziecku.
  5. Jestem w 100% za pośmiertnym oddawaniem organów. Sam nawet chce zostać ewentualnym dawcą i tutaj kieruje moje pytania: Gdzie się można wpisać się na taką listę? Czy osoby niepełnoletnie też mogą zostać pośmiertnymi dawcami? Czy takie organizacje są państwowe ( jeśli coś mi by się stało to chciałbym aby mój organ całkowicie za darmo trafił do osoby, która go potrzebuje )?
  6. Ja też jestem za. Nie rozumiem jak kościół, może krytykować tą metodę. Według mnie nie ma tutaj żadnego aktu cudzołóstwa.
  7. A ja jestem przeciw aborcji. Ponieważ to dziecko jest żywą istotą. Po za tym każdy by chyba wolał żyć w biedzie i niedostatku niż nie żyć wcale, nie zaznawszy uroków życia. Jeśli matka dziecka jest zdesperowana to lepiej niech odda dziecko do jakiegoś domu opieki, czy znajdzie mu zastępczą rodzinę.
  8. Szukam bioindykatorów powietrza, które są wrażliwe głównie na zanieczyszczenia SO2, NOX. Słyszałem już o porostach, ale może znacie jeszcze jakieś inne bioindykatory?
  9. Chodziło mi oto czego w supermarkecie nie kupować i czym to można zastąpić. Np. zamiast dezodorantu z freonem kupić spray wypełniony butanem.
  10. Czy wiecie gdzie w warszawie można kupić rośliny owadożerne np. muchołówkę.
  11. Dziękuje to właśnie o nią mi chodziło
  12. Nie jestem studentem, ale znalazłem fają stronkę na ten temat: http://spin.sggw.pl/pl/node/382
  13. http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwa%C5%9Bny_deszcz Na tej stronie jest wszystko dokładnie wyjaśnione na temat kwaśnych deszczy.
  14. Jakie mogą następować powikłania związane z przeszczepionym sercem?
  15. Czy to prawda, że w zagranicznych laboratoriach w celach naukowych powstają hybrydy człowieka ze zwierzęciem?