• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

marikakosa

Użytkownicy
  • Zawartość

13
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

3

marikakosa last won the day on 18 Kwiecień

marikakosa had the most liked content!

Reputacja

-3

O marikakosa

• Tytuł

• Urodziny 04.04.1965

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    poezja, blog, siatkówka, geodezja

1. Słyszałam, że można w prosty sposób zwiększyć ruch na swojej stronie. Może Twój blog tego potrzebuje? Znalazłam w sieci stronę https://buyfans.pl/
  2. Witam was:) Ostatnio słyszałam, że kupowanie lajków może zwiększyć ruch na mojej stronie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym polega ten zabieg?:)
  3. Myślę, że nerwy tutaj mają największe oddziaływanie na Twoje budzenie w nocy. Proponuję udać się do najbliższej placówki i po prostu skorzystać z pomocy specjalisty. Cierpienie na bezsenność to też choroba, która powinno się leczyć!
  4. Torf spróbuj
  5. A może to ma styczność z układem nerwowym? Miewałam takie przygody w swoich snach aż w końcu poszłam do lekarza bo miałam duże obawy o własne życie..
  6. Polecam lekarza specjalistę ( medica2000.com.pl ) ponieważ przyczyn bezsenności może być bardzo dużo. Mi osobiście placówka pomogła i dzisiaj mogę cieszyć się zdrowym snem. Warro zainteresować się swoim snem bo to najważniejsza cześć funkcjonowania naszego organizmu..
  7. Najzdrowsza jest cytryna ale ze skórką jeśli już pijecie herbatę codziennie wieczorami:) Wizyta u dietetyka bardzo wiele mi powiedziała. Co do miodu to musisz wrzucić, gdy herbata jest lekko ciepła bo inaczej faktycznie straci swoje zdrowotne właściwości. Najlepiej sobie zjeść w ciągu dnia łyżeczkę dla dobrego samopoczucia.
  8. Bardzo ciekawy post, a czy zażywałeś innych produktów bogatych w wapń? Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej to na pewno musi udać się do dietetyka. Rozumiem, że zdrowy tryb życia jest z Tobą od zawsze?:)
  9. Wystarczy udać się do onkologa i zapytać. Konsultacje specjalistyczne są po to żeby z nich korzystać. Trzeba pamiętać o tym, że każdy organizm inaczej funkcjonuje:)
  10. Bakteriofagi są to wirusy, które atakują i replikują się w komórkach bakteryjnych. Dają możliwość ich zastosowania w leczeniu niektórych chorób zakaźnych wywoływanych przez bakterie. Jeśli masz jakieś wątpliwości to polecam konsultację u specjalisty.
  11. U osób cierpiących na cukrzycę występuje problem z wytwarzaniem jej w odpowiednich ilościach, a niekiedy z jej brakiem. Pomiar zaleca się przy diagnostyce hipoglikemii. Więcej odpowiedzi pewnie udzieli lekarz specjalista. Możecie również zrobić test. Jest to najdokładniejsza metoda badania.
  12. Myślę, że wypadanie włosów może mieć dużo przyczyn. Zalecane jest przeprowadzanie badań, które wykluczą pewne choroby. Poszukać dobrego specjalisty i nie panikować:)
  13. Konsultacje specjalistyczne. Szereg badań laboratoryjnych i w dodatku wyspecjalizowana kadra pracownicza. Badania dopplerowskie oraz badania 4D. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na medica2000.com.pl