rafcio

Matura 2011 z polskiego

Czy była aż tak trudna?   7 głosów

1. 1. Czy była aż tak trudna?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

7 posts in this topic

Witam!

Jak sądzicie czy matura z polskiego w 2011r była aż tak trudna jak kilka lat temu?

Słyszałem że były: 2 wiersze Adama Mickiewicza, związek Zenona i Justyny, opinie innych o ich związku.

Wiecie coś więcej?

0

Warto było sie zarejestrowac. Jestem swieży po maturze i sadze ze byla dosyc trudna, nie wiem czy sie zgodzi ze mna reszta, pytania byly dziwnie formulowane. Byly do wybrania dwa tematy : jeden z Granicy a drugi to jakis dziwny wiersz. Ogolnie moglo pojsc lepiej bo braklo mi czasu troche

Proszę pisać bez ortów!!! // Edit: Oxygenium

0

własnie przeczytałam arkusz egzaminacyjny. Jesli tylko człek potrafi sie poprawnie posługiwać swoim językiem ojczystym i umie odpowiednio ubrac swoje myśli w słowa, to egzamin jest prosty.

0

A ja nawet nie potrafię ocenić czy prosta czy trudna :D

Za rok się przekonam jak to będzie z moją maturą...

Prezentacja itp.

Zmiany w języku obcym, także bardzo miło :mellow:

0

Pozwolilam sobie zerknac na arkusz podstawowy i pozwalam sobie na stwierdzenie, ze czegos trudniejszego spodziewalam sie po maturze :D Osoba, ktora napisala egzamin gimnazjalny na tyle dobrze, zeby dostac sie do liceum i czasem sluchala choc jednym uchem polonistki powinna bez problemu napisac na 30%.

I mowie to ja, gimnazjalistka - wiedza z lekcji na moim poziomie wystarczylaby do zdania matury. O ile oczywiscie nie ma wybitnie durnego klucza, jak to bywa :D

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz