• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

milva1395

Matura
  • Zawartość

69
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

1

milva1395 last won the day on 12 Czerwiec 2015

milva1395 had the most liked content!

Reputacja

6 Licznik lajków.

O milva1395

• Tytuł

• Urodziny 13.10.1995

Kontakt

• GG
    8697266

Informacje profilowe

Ostatnie wizyty

7 113 wyświetleń profilu
  1. Kupię podręczniki do biologii wydawnictwa Nowa Era na poziomie podstawowym wydane PRZED 2014 (stara matura) lub inne podręczniki do starej matury w pełnym zestawie.
  2. Hej . Czy są tutaj jacyś kandydaci lub studenci kierunku pielęgniarskiego? Ja mam zamiar zacząć studiować ten kierunek w tym roku, na CM UMK w Bydgoszczy.
  3. Tak, Opera. Sprawdzałam na innych przeglądarkach i tego problemu nie ma.
  4. U mnie jest ostrzeżenie przed złośliwym oprogramowaniem.
  5. Na żadnym Chociaż nie wiem, czy powinnam się chwalić czy żalić ;p
  6. Ja też bardzo lubiłam chemię, w gimbazie ofc. Potem technikum, facet, który nic nie tłumaczył, klasa, która non stop przeszkadzała i się skończyło. Tylko dzięki ściągom zdałam Gdybym w tej 1.-2. klasie znała moje plany to bym zacisnęła poślady, poszła na jakieś korki czy cuś. A tak to jestem w czarnej pupie.
  7. U mnie to samo :/ I też się bardzo obawiam chemii, bo od podstaw gimnazjalnych będę się uczyć...
  8. To jeśli chodzi o to finansowanie wszystkiego to już w moich oczach lepiej by było sobie na ten rok jakąś pracę czy coś znaleźć. Po pracy zawsze możesz się uczyć do matury, a i będziesz się rodzicom mogła podokładać do czynszu czy innych opłat.
  9. Jesteś pełnoletnia, decydujesz sama za siebie, więc czemu rodzice mają mówić co masz robić ze swoim życiem? Co innego gdybyś siedziała całe dnie przed tv/komputerem i czekała aż wszystko się samo zrobi. A co do to wydaje mi się, że jeśli chciałabyś iść na lekarski po powiedzmy roku analityki to za semestr lekarskiego musiałabyś płacić. Ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
  10. Moim zdaniem "przyszły lekarz" to można mówić na studenta medycyny, a nie licealistę, no ale ok. Ja tu bym bardziej stawiała na ciśnienie ze strony rodziców, którzy chcą, żeby ich dzieci skończyły prestiżowe studia. Bo raczej taki rodzic, który studia zaczynał z 20 lat temu nie wie jak to jest z obecną maturą, kluczem odpowiedzi itd.
  11. A mowy nie ma! Zresztą w taki upał to nawet by się nie dało.
  12. Jakbym mogła sobie pozwolić to oczywiście poświęciłabym całą moją uwagę maturze. Ale niestety takiej możliwości nie mam, ze statusu ucznia zrezygnować nie mogę (a w sumie to jest główny cel tej mojej szkoły ), dodatkowy dochód też jest mi potrzebny. Ale ja znam siebie i im mniej mam czasu tym lepiej działam, mam nadzieję, że teraz to też się sprawdzi
  13. Właśnie sprawdziłam, m.in. biologia lub chemia. Więc może i rzeczywiście z obiema spróbuję... W sumie kto mnie tam wie czy mi się jeszcze z dwadzieścia razy kierunek nie odwidzi
  14. Moja wicedyrektorka (nauczycielka fizyki) twierdzi, ze rozszerzenie z fizyki jest meeega trudne. No i można sobie porównać ile osób decyduje się na matmę, a ile na fizykę. No ale ja to tylko tak z boku mogę ocenić, bo żadnego z przedmiotów na rozszerzeniu się nie uczyłam.