• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

NataliaAnna

Użytkownicy
  • Zawartość

23
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Licznik lajków.

O NataliaAnna

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

Ostatnie wizyty

2 061 wyświetleń profilu
  1. Scharakteryzuj krótko każdy etap oddychania tle nowego, jego produkty oraz zysk energetyczny
  2. Tak, 1,68to poprawny wynik. dzięki za pomoc wam obu: )
  3. Dlaczego 0,03 x 0,7?
  4. http://forum.biomist.pl/uploads/images/1430932869-U2443.jpg Pomocy: (
  5. Zmartwie cię bo byłam ubrana miałam top bez ramiaczek
  6. nie chcialam dodawac selfi, wiec wzielam jedno z sesji
  7. Made my Day ameba określeniem najwiekszego tępactwa ale tu się z tobą zgodzę.nie pisałam co prawda matury ale patrząc na próbne nowa postaWa zrobila się bardziej przychylna humanistom, czy dobrze? wątpię ale niech się dostaną na te swoje socjologie i filozofie: p EDIT MOD: skoro już się naśmiewasz z czyjegoś tępactwa to rób to poprawnie
  8. okej dzieki tak wgl czy ty masz lane del rey na av?
  9. da sie odczytac?
  10. no wlasnie przy tym zadaniu sie wylozylam w witowskim dzieki wielkie, juz rozumiem czemu to jest zerowe
  11. jesli szczepie rosline ktora jest roslina obojetna na dzien dlugi lub dzien krotki z roslina dnia dlugiego,dlaczego ta pierwsza urosnie wraz z ta druga?czy to chodzi o to ze hormony roslinne odpowiadajace za wzrost beda "przeplywac" do tej drugiej?mam takie zadanie ale nie ma klucza odp.
  12. czy to bylo tak ze jej szybkosc sie nie zmienia? wykladniki ma takie jak reakcja 1 a mimo to jest 0 ... ALE CZEMU ?(
  13. a reakcja 0 rzedu?
  14. reakcje rzedu 0,1,2 i rzadko 3. jak je odroznic? w podreczniku nowej ery jest to srednio bardzo wytlumaczone. niby wiem ale przy zadaniach zawsze zle
  15. rammar, ksztalt komorce nadaje cytoszkielet? Popraw Mnie jeśli się mylę, tam też byl specjalny rodzaj białek których nazwy nie pamiętam