• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

oogmeeway

Użytkownicy
  • Zawartość

20
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

1

oogmeeway last won the day on 27 Sierpień 2015

oogmeeway had the most liked content!

Reputacja

7 Licznik lajków.

O oogmeeway

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Kto
    Przyszłość Narodu
  1. 1.Fałsz 2.Prawda 3.Prawda Do studentów roku pierwszego: Za rok anatomia będzie tylko wspomnieniem. Ludzie z którymi studiujesz będą cię otaczać przez kolejne 6 lat, niektórzy może nawet przez resztę życia. Warto mieć to na uwadze ustalając priorytety.
  2. Wykłady to strata czasu. Prawdziwa nauka rozgrywa się z kawą po twojej prawicy i fejsbuczkiem w nowej karcie.
  3. Myślę, że wywaliliby Cię z wielką pompą. Uczyniliby Cię przykładem dla wszystkich dlaczego nie przychodzi się na anatomie bez fartuszka (no może raz by przeszło gdybyś zrobił oczy kota ze Shreka)
  4. Żadną. Nie ma sensownej książki do biofizyki. Będziesz mogła się uśmiechać szyderczo gdy będą mówili o Pilawskim i Jaroszyku skoro już zdradziłem ci sekret.
  5. Wypożyczanie Bochenka? To jakby adoptować dziecko gdy możesz mieć własne.
  6. Na początku wszystko jest trudne. Z czasem jest tylko lepiej Powinnaś mieć co najmniej jedno hobby związane ze sportem, czyli coś dla ciała i co najmniej jedno hobby, które jest w stanie w 100% odciągnąć twoje myśli od nauki. W ten sposób unikniesz wypadających włosów, niezdrowej cery i szukania pocieszenia w przypadkowych kontaktach seksualnych.
  7. Mój ulubiony, bez zbędnego pitolenia typu 'you can do it, never give up'
  8. Już dawno doszedłem do wniosku, że ocenianie kogokolwiek na podstawie jego orientacji seksualnej jest niedorzecznie płytkie. Od tego czasu oceniam ludzi tylko i wyłącznie na podstawie wyglądu.
  9. Zakwaszenie atakuje z tylu różnych stron, że naprawdę zacząłem się zastanawiać czy to może ja jestem niedoinformowany Dobry artykuł. Przeczytałem z zainteresowaniem
  10. To może ja was pocieszę Odkryłem, że jestem w stanie ugotować wszystko. Gdyby nie leni..., tfu, pragmatyzm to naprawdę jadłbym jak odpowiedzialny człowiek
  11. Nie dość, że kretyn to jeszcze Kamil. Połowa problemów w życiu wynika przez takich frustratów. Nie sądzę żeby ten człowiek miał kolegów a jeśli ich ma to nawet oni go nie lubią. Zwrócił uwagę na problem? Tak się teraz mówi na popsucie wakacji koleżance?
  12. Co mają stereotypy do tego, że niemiecki jest brzydki? Jest bo jest. I tak samo byłby gdyby zamiast III Rzeszy najechała nas Macedonia.
  13. W mojej grupie anatomicznej 8 z 15 osób jest starsze, część z nich poprawiała. Nie idzie im gorzej, nie mają napisane na czole 'Nie udało się za pierwszym', rodzice ich nie wydziedziczyli. Więkość siedziała w domu, pojedyncze osoby studiowały co innego i zgodnie twierdzą, że to strata czasu i pieniędzy. Biologie i chemie praktycznie umiesz, uschniesz psychicznie ucząc się przez rok rzeczy, które już wiesz. Dołóż sobie matmę R, filozofię (dla szpanu), weź się za jakiś fajny język, wyjedź na miesiąc do Wenezueli, spróbój gejowskich romansów z latynosami. Wróć, napisz, dostań się.
  14. Jak to komicznie wygląda. Tyle się rozpisałeś w pierwszym poście, po czym mija godzina, jedna odpowiedź i 'Ok namówiłeś mnie dzięki'. Znaczy to tyle, że już znałeś swoją decyzję, ale chciałeś podzielić się 'odpowiedzialnością' z jakimś nickiem z forum internetowego.
  15. Najlepsze są kretynki które przychodzą na maturę z zeszytami i doczytują jeszcze 10 minut przed rozpoczęciem