• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

rafcio

Administrator
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  9

Zawartość dodana przez rafcio

 1. Chcesz aby konkurs był popularny? Abyśmy mieli co oceniać zrób coś! Publikuj materiały graficzne z odnośnikami do aktualnych edycji! Materiały do konkursu: http://biomist.pl/wp-content/uploads/2012/01/avatarkonkurs.png http://biomist.pl/wp-content/uploads/2012/01/banner.png http://biomist.pl/wp-content/uploads/2012/01/button.png http://biomist.pl/wp-content/uploads/2012/01/banner2.png
 2. No widać spadek aktywności na forach, ludzie przechodzą na FB ;/
 3. Wprowadziliśmy najnowszą wersje forum. Na dniach strona będzie dostosowywana pod nasze aktualne potrzeby. Jeżeli, ktoś widzi jakieś błędy, bądź problemy w funkcjonowaniu forum proszę o post poniżej, bądź użycie zakładki Kontakt.
 4. Yandex rozpatrzył nasze zapytanie. Wynik: Nie ma żadnych wirusów na stronie. Blokada z Opery, która wcześniej zaistniała już została usunięta.
 5. Forum jest oczywiście czyste i nie ma żadnych wirusów, także można spokojnie korzystać z forum. Sytuacja jest wyjaśniana z Yandex.
 6. Daj znać więcej info Jardir - screen, kod źródłowy strony mi na PM. Zobaczymy przez co ci się to dzieje.
 7. Napisz na prywatną wiadomość to poradzimy coś na to
 8. Ciągle tylko w operze?
 9. Świetnie, dziękuje za reakcje
 10. Nadal pojawia się u Was taki problem?
 11. Dostałem informacje do serwerowni: subdomena forum.biomist.pl jest wolna od wirusów. Będziemy sprawdzać dlaczego ruska przeglądarka dodała naszą stronę do listy blokujących.
 12. + Forum wróciło do normy. Przepraszamy za utrudnienia!!
 13. + Została wprowadzona ,, Najlepsza Odpowiedź" Przykład: http://forum.biomist.pl/robak-domowy-nieznany-t2053.html/#entry13549
 14. Super miejsce! Pisz więcej swoich przeżyć i nie poddawaj się
 15. + Została poprawiona wersja mobilna. Teraz jest zgodna ze wskazówkami Google.
 16. Bardzo dobrze. Poprawione
 17. 1) Archiwum poprawione Dostosowałem jak tylko było można szybkie kody do wyszukiwania. Wszystkie wpisy teraz wyszukują ostatnią godzinę zegarową. Normalne są od 1 w nocy, a nie od północy bo jakoś w kodzie nie mogłem tego zmienić. Ramka jest większa, widać godzinę i swobodnie można się poruszać do stronie 2) Usunąłem w profilu ,,O Mnie", gdyż tam tylko ludzie wstawiali linki. 3) Kody od filmów zostały wyłączone ze względu na to, że to działa globalnie i przerabiały się linki również w czacie, a to nie wygląda estetycznie.
 18. Tak
 19. Właśnie rozmawiałem z koderem i napisanie takiego czegoś do naszego forum to koszt około 200 zł, także jak na razie postaram się usuwać je na bieżąco + zabezpieczyć przed logowaniem się tych ruskich spamerów. Rejestracje już od kilku dni troszkę wzmocniłem więc nie powinno teraz być takiego dużego problemu. Archiwum chata zostanie naprawione już wkrótce.
 20. Już linki raczej nie powinny się wysypywać. Przynajmniej już te 2 nie powodują wysypywania. @Antymateria - Rozwiązana sprawa. Jeżeli ktoś ma problem trzeba zmienić ustawienia w profilu.
 21. Niewłaściwe linki z innych stron nie powinny już stanowić problemu. Ostatnio zauważyliśmy o wiele większą ilość rejestracji. Zablokowaliśmy możliwość rejestracji z adresów *@mail.ru. Inne problemy proszę zgłaszać na bieżąco. Dzięki!
 22. @ Rammar515 Racja! Zamienimy na skype. @lith Zgadza się. Zgłosiłem do poprawki zmianę.
 23. To na wieczór przygotuje jakąś alternatywę ciekawą dla was
 24. Niestety nie jestem wstanie już nic z tym zrobić. Jedyną opcją wtedy jak blokuje jest odświeżenie strony, wtedy od razu będzie wiadomość w normalnej formie.