• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Lili

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lili

 1. Witajcie , kieruje do was pytanie , ile czasu minimum potrzeba , aby przygotować się do matury rozszerzonej z matmy- czy wystarczy rok? Nawet nie o maturę tu chodzi - a o przygotowanie pod politechnikę , tak aby sobie na niej poradzić.
 2. Ja zdaję biologie i chemię , ale u mnie w szkole nas strasznie dołują ta maturą. Więc jako osoba mocno przeciętna myślę już o alternatywie - i dlatego myślę o polibudzie. Na wynikach pod 100% mi nie zależy - bo tam takich wyników nie potrzeba, zamierzam się uczyć już pod studia i związku z tym czy moglibyście polecić mi książki do matury oraz już pod studia tak ,żeby w prosty sposób były wytłumaczone całki macierze itp. Pytam na tym forum o to bo jest ono żywotne i się rozwija jest tu coraz więcej użytkowników , a na forach np. politechniki jest mało aktywnych użytkowników.
 3. Czyli w rok , dałabym spokojnie radę? Licząc z solidną powtórką z podstawy ( zajmie mi to jednak trochę czasu) ?Bardzo mnie tym pocieszyłeś . Czy zdawałeś także chemię? Czy matura z matmy rozszerzonej jest prostsza od nauki chemii rozszerzonej?