lith

Projekt El Buscador

13 posts in this topic

Pewnego razu siedząc przy piwku czwórka moich bardzo dobrych znajomych oznajmiła mi, że postanowili objechać dookoła Amerykę Południową. Na początku brzmiało to nieprawdopodobnie, ale zabrali się za to na poważnie i powoli zaczynają swój plan wprowadzać w życie. W skrócie, po sesji letniej pakują się i lecą na pół roku do Norwegii zbierać hajsy. W styczniu śmigają do Stanów, gdzie kupują autko i ruszają w 30 tys. km podróż awesome_face___HD_by_ConnorJones2610.png

Póki co próbują narobić trochę szumu wokół siebie, zresztą chyba z całkiem niezłym skutkiem ;)

Jeśli kogoś to zainteresowało to podrzucam link do strony na fejsie gdzie na bieżąco można śledzić przygotowania:

http://www.facebook.com/ProjektElBuscador

Powstał także blog. Obecnie można tam przeczytać nieco o poprzednich wyjazdach (oczywiście nie w tej skali - trochę jak wersja 'demo' ;) )

[EDIT]

Nowy adres to: http://elbuscador.pl

Pozwolę sobie zacytować opis ekipy stworzony przez Magdę.

Nasz zespół liczy cztery osoby. Głównym koordynatorem projektu jest Kuba Ładyński. Kiuba jest szalonym, zapalonym podróżnikiem, rycerzem, kucharzem, miłośnikiem zwierząt i studentem medycyny. Jego życie jest pełne różnych misji, których spełnianie daje niepowtarzalne przygody. Kuba ma milion pomysłów na minutę, co jest szczególnie zauważalne przy tworzeniu naszego projektu – ciężko mu skupić się teraz na czymkolwiek innym :) Bez niego coś takiego jak wyjazd do Ameryki nie miałoby w ogóle miejsca. Można na nim absolutnie polegać. Tymoteusz Drzeżdżon - najbardziej wyluzowany człowiek na świecie jakiego znam. Uwielbiam go za to, że podchodzi do wszystkiego z dystansem, nie ocenia nikogo z góry i potrafi zażegnać każdy problem międzyludzki. Słowo empatia nie jest mu obce. Tymon jest sprawcą jednych z najciekawszych rozmów w moim życiu. To on jest autorem opowieści o naszym wyjeździe na Rodos. Michał Panuś - Destuktor. Tak samo jak ja jest miłośnikiem niewygodnych i krępujących pytań. Szczerość i bezpośredniość to jego mocne strony, można walić do niego z każdym problemem. Bardzo ambitny gość, który kompletnie nie znosi porażek. Jego pseudonim to nie przypadek – Panek ma największego bica w całej ekipie! Uuu!! Ja jestem Magda i za wszelką cenę staram się być dzielnym i godnym kompanem dla moich chłopców. Obiecuję, sobie i wam, że na tym blogu nie znajdziecie treści o tym, że jestem typową, zrzędzącą i stękającą babą. Nie będzie strzelania focha i bezsensownego obrażania się. Jadę z super ekipą, z której jestem strasznie dumna i nie mogę zaniżać jej poziomu! :D

post-1957-0-22229100-1429105566.jpg

1

Przypomina mi się projekt Busem przez Świat - się chłopakom udało, też bierzesz lith udział w tej przygodzie?

0

Nie, nie biorę. Lubię podróżować, ale roczna wycieczka po Ameryce Południowej to jednak już jazda bez trzymanki ;) To znaczy akurat nigdy mni tak nie ciągnęło w tym kierunku, żeby rok życia na to poświęcić ;) Póki co starczają mi wakacje. Ale kibicuję im bardzo. 

Swoją drogą dostali dość ciekawą misję do wykonania o czym można przeczytać na fejsie. Będą ambasadorami El Bongo. Tak mi się skojarzyło :D

0

Jak bym chciał to sama Ameryka Południowa aż tak mnie nie ciągnie ;) Już prędzej jakiś rejs dookoła śwata. Albo wyprawa na wschód! (tam musi być jakas cywilizacja!) ;) Ale póki co wystarczają mi kilkutygodniowe wyjazdy (kilkudniowymi tez nie pogardzę :D

0

No mnie ciągnie Azja Płd-wsch. Taniej, łatwiej, bezpieczniej... ale niczym bym nie pogardzila.

Rejs i Polinezja. Spoko juz się pakuje.

0

No, dokładnie :D Zachęcam do śledzenia. Sam tutaj już niestety nie będę relacjonował, bo za upomnienie się o wolność słowa na forumku i prośbę o nieusuwanie postów spotkał ban mnie, dziewczynę, znajomych i pewnie pół dzielnicy :D Więc nie będę się narzucał.

btw

auto już mają:

elbuauto.jpg

:D

W środę opuszczają gościnne gangsterskie progi i ruszają w trasę :)

lith

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz