rozwiazywanie

Rozwiązywanie zadań z mat. i fiz., laborki

5 posts in this topic

Witam. Jestem absolwentem wyższej uczelni. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki lub fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne i opisowe, krok po kroku, czytelnym pismem. Taka forma rozwiązywania zadań jest dużo tańsza niż tradycyjne korepetycje, dlatego zachęcam do skorzystania z moich usług. Cena rozwiązania zestawu zadań zależy od ich stopnia trudności i czasu, ile zajmie jego rozwiązanie. W celu ustalenia ceny i terminu wykonania proszę wysłać zadania na mojego maila.

Pomagam również w opracowaniu sprawozdań na Pracownię Fizyczną - obliczam niepewności pomiarowe, robię wykresy, piszę wnioski (w programie Word bądź Excel). Poprawki za darmo. Po więcej informacji proszę pisać na maila: zadania12@o2.pl

Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenia, prace kontrolne, referaty, prezentacje.

Dziękuję i pozdrawiam.

0

Share this post


Link to post

Witam.

Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki.

Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania:

zadanka2016@gmail.com

Dogadamy się co do ceny i czasu realizacji.

Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.

0

Share this post


Link to post