• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

rozwiazywanie

Użytkownicy
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O rozwiazywanie

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Witam. Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki. Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania: zadanka2016@gmail.com Dogadamy się co do ceny i czasu realizacji. Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
  2. Witam. Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki. Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania: zadanka2016@gmail.com Dogadamy się co do ceny i czasu realizacji. Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
  3. Uczę się angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Angielski znam dość dobrze, pozostałe dwa słabiej.
  4. Ja czytam Świat Wiedzy oraz numery specjalne: Świat Wiedzy Kosmos i Medycyna. Wg mnie te gazety są OK.
  5. Przykłady: Słaby nacisk na podłoże jest wtedy gdy powierzchnia zetknięcia jest duża, dlatego np. koła w samochodach terenowych są dość duże, żeby się nie zapadały, gdy samochód jedzie po grząskim terenie. Mocny nacisk na podłoże jest wtedy, gdy powierzchnia zetknięcia jest mała, dlatego np. łatwo wbić gwóźdź albo szpilkę.
  6. Jeśli jedno równanie w układzie równań jest sprzeczne, to cały układ równań jest sprzeczny.
  7. Najważniejsze to uczyć systematycznie. Nawet codziennie po 30 minut, ale nigdy sobie nie odpuszczać
  8. Odświeżam. Niestety nie prowadzę korepetycji online, rozwiązuję zadania z opisem. Pozdrawiam.
  9. Witam. Jestem absolwentem wyższej uczelni. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki lub fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania są dokładne i opisowe, krok po kroku, czytelnym pismem. Taka forma rozwiązywania zadań jest dużo tańsza niż tradycyjne korepetycje, dlatego zachęcam do skorzystania z moich usług. Cena rozwiązania zestawu zadań zależy od ich stopnia trudności i czasu, ile zajmie jego rozwiązanie. W celu ustalenia ceny i terminu wykonania proszę wysłać zadania na mojego maila. Pomagam również w opracowaniu sprawozdań na Pracownię Fizyczną - obliczam niepewności pomiarowe, robię wykresy, piszę wnioski (w programie Word bądź Excel). Poprawki za darmo. Po więcej informacji proszę pisać na maila: zadania12@o2.pl Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenia, prace kontrolne, referaty, prezentacje. Dziękuję i pozdrawiam.