Skocz do zawartości

Forum biologiczno-chemiczne używa cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

jaccuzi zewnętrzne
Bio jest najlepszym z możliwych wybór. Wanny z masażem oraz jacuzzi w Master Spas.
masterspas.pl

Zmień widoczność shoutboxa Czatuś Otwórz w nowym oknie

Nie należy pisać pytań związanych z zadaniami na shoutboxie! Proszę zakładać nowe tematy B)
@  Antymateria : (18 grudzień 2014 - 10:37 ) @Kawa, wiem! Wiem, z czym jeszcze mi się kojarzy ten dźwięk - z rezonansem magnetycznym. :) Bo będąc w tej rurze, człowiek ma uczucie, jakby był na głębinie jakiegoś oceanu. O wiele przyjemniejsze uczucie niż w tomografie, nawet bardzo przyjemne i relaksujące, tylko mi akurat przerwali relaksację, bo musieli kontrast podać (czemu tego nie robi się na początku, tylko w środku badania?). :)
@  Antymateria : (18 grudzień 2014 - 10:31 ) @DMchemik - coś ciekawego planujesz opublikować na fanpage'u Biomist? Aż przez chwilę pomyślałam, że jest piątek...
@  DMchemik : (18 grudzień 2014 - 08:03 ) co do in vitro, to przydałby się towarzysz Damian
@  DMchemik : (18 grudzień 2014 - 08:02 ) dzisiaj zrobimy małą gównoburzę :)
@  Kawa : (17 grudzień 2014 - 11:47 ) w sensie ucinasz kawałek i zasadzasz?
@  Waldemar C : (17 grudzień 2014 - 11:04 ) interesuje mnie rozmnażanie roślin metodą wegetatywną oraz in-vitro ktos pomoże ?
@  DMchemik : (17 grudzień 2014 - 10:01 ) siema
@  Waldemar C : (17 grudzień 2014 - 09:39 ) witam wszystkich i zycze sukcesow
@  Kawa : (17 grudzień 2014 - 08:55 ) aż obejrzałam ten precipitation :)
@  Kawa : (17 grudzień 2014 - 08:52 ) hej!
@  Antymateria : (17 grudzień 2014 - 07:55 ) Jakie piękne filmi chemiczne na FB! A dźwięk w strącaniu osadów taki przyjemny... Pewnie noworodki taki w wodach płodowych słyszą, wspaniałe. :)
@  Ego Sum : (16 grudzień 2014 - 08:33 ) tak z ciekawawości czemu konkurs na projekty badawcze wyklucza projekty z badań podstawowych a dopuszcza jedynie projekty aplikacyjne?
@  Oxygenium : (16 grudzień 2014 - 08:32 ) pracowicie ;p
@  Ego Sum : (16 grudzień 2014 - 08:28 ) jakoś tam leci ;)
@  DMchemik : (16 grudzień 2014 - 08:10 ) jak tam leci?:P
@  Ego Sum : (16 grudzień 2014 - 07:37 ) siema
@  DMchemik : (16 grudzień 2014 - 07:22 ) siema ego
@  DMchemik : (16 grudzień 2014 - 08:30 ) te na nogach też?
@  Chosen : (15 grudzień 2014 - 11:03 ) Oj Damian, wiem, że dla nauki czasem trzeba się poświęcić, ale lubię swoje włosy ;)
@  DMchemik : (15 grudzień 2014 - 12:38 ) już myślałem, że Chosen się dzieli swoimi wrażeniami z depilacji jodyną...

Zdjęcie

Sprzedam wskaźniki i barwniki mikroskopowe

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 parlon

parlon

Przyrodnik-przedszkolak

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 00:47

Witajcie

gdyby ktoś zajmował się amatorsko mikroskopią i potrzebował barwników mikroskopowych lub czegokolwiek do analizy chemicznej nieorganicznej jak i organicznej (wskaźniki) to proszę pisać na PW.
Dogadania każda ilość i cena tak żeby każdy był szczęśliwy :)

poniżej fragmentu listy, wskaźników i innych barwników jest dużo więcej więc jeśli czegoś szukacie to napiszcie, a nuż się znajdzie

ilości różne od 1g do max 50g dla niektórych pozycji

czerń Eriochromowa T
mureksyd roztart z NaCl (cz.d.a.)
kalces -||-
Ditizon stały, nie w roztworze (tanio!)
błękit metylenowy
zieleń malachitowa
PAR
PAN
ninhydryna
magnezon
Sudan II
Nigrozyna
Eozyna
Eozyna żółtwa
Erytrozyna
Fiolet metylenowy
Azokarmin G
Indygo Karmin
Fast Green
Fast Red
Fast Blue RR Salt
Błękit nilu A
czerwień Kongo
Sudan Blue
Janus Green
Nuclear Fast Red
Phloxin B
Hematoksylina
Trypan Blue
Anilin Blue
Oranż Ksylenolowy

w razie czego nie ma problemu z wystawieniem aukcji, swoją drogą jedna już wisi na allegro:
http://allegro.pl/he...3888127145.html

Pozdrawiam!

zegarek swatch

#2 Oxygenium

Oxygenium

Przyrodnik-profesor zwyczajny

• Administrator
  • 475 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 18:40

kupujcie u Seta! Miły kontakt, ceny faktycznie nie są wysokie i do dogadania, a przesyłka (zapakowana pancernie), doszła bardzo szybko i zawierała nawet więcej, niż zakupiłam :)

Kto chce, ten szuka okazji.
Kto nie chce, ten szuka wymówki.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników