jaga

Stypendia

1 post in this topic

Jakie są kryteria przyznawania stypendiów? Szczególnie interesuje mnie naukowe. Co poza średnią jest brane pod uwagę? Jaka średnia jest minimalna, by zacząć o tym myśleć? Jestem po pierwszym roku. Na stronie uczelni nie znalazłam odpowiedzi. Jak ktoś ma informacje na temat socjalnego, to również chętnie przeczytam :)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Naarhaf
      Cześć, mam pytanie, może trochę głupie ale z drugiej strony to wymaga dodatkowego nakładu pracy na inne przedmioty niż te maturalne.
      Otóż mam możliwość mieć pasek w 2kl. LO 1kl ukonczylme ze srednia 4,55 w drugiej mam tylko 9 przedmiotów, chemia,biologia,polski,matma,ros,ang,etyka,wf,his i społeczenstwo - ze wszystkich przedmiotów jestem w stanie wyciągnać 4/6-(chem bio,ros) tyle, że wraz z wyciągnieciem ang i his wymaga to większego nakładu pracy a chciałbym się do matury przygotować.
      Olać to i robić co mam robić czy nie ?
      Ogólnie mój plan to przez wakacje przerobić 1 część rozsz. bio i chem + chemia nieorganiczna pazdry jako wprowadzenie, następnie gdy oni będą przerabać część 1 zacznę 2 powinienem skończyć do marca/maja i następnie część 3, w między czasie chemia organiczna Danka + zbiór zadań z organicznej. Raczej nie mam zamiaru robić 5000 książek ,po prostu przerobie podręczniki które są w programie + max 3 jakieś dodatkowe książki.

Wiem, że pytanie zdaje się głupie ale po prostu wiecie... gdybym to olał to takie his i społ. leciałbym na 2 a wolny czas zagospodarowałbym chemia/biologią. Ale z drugiej strony pasek korci... Lecz boję się, że nie ogarnę rzeczy do matury i przez reszte życia będę pluł sobie w brodę... A roku nie mam zamiaru w domu przesiedzieć, już raz przesiedziałęm... a raczej w szpitalu na arytmie.

• Przez Qassais
      Materiały które oferuję są bardzo dokładne i przejrzyste (nie jest to ksero odręcznych notatek bądź ksero książek!!), zawierają wiele obrazków oraz schematów, tabeli.

Łącznie ponad 20 działów, około 400 stron. Obejmują cały materiał omawiany w liceum.

Przydadzą się każdemu kto marzy o dostaniu się na medycynę bądź inne pokrewne kierunki. Idealne do przygotowania zarówno do poziomu rozszerzonego jak i podstawowego.

Przystępna cena.

Więcej informacji na PM lub email qassais@gmail.com
    • Przez EmmaEdzia
      Witam...
      Czy jest tu ktoś na forum studiujący farmację w Lublinie? Jak wygląda 1 rok?
    • Przez Kawa
      Witam w moich skromnych progach!

Jestem biomistowa Buka i prowadzę bloga - o moich problemach dnia codziennego jako lekarki (obecnie stażystki) i czasem o... czymś zupełnie innym.  

Adres bloga to: http://kardio-log.blogspot.com/
      Zaś adres facebookowego fanpage'a: https://www.facebook.com/kardiologblogspot

Jeśli ktoś poczuje się zainteresowany: zapraszam! Blog ma już siedem lat i można znaleźć w nim opis moich perypetii studenckich, zajęć czy zaliczeń od pierwszego roku włącznie. 

Wasza
      Kardio-Kaffe med Mjolk-Buka
    • Przez oeses
      Mam do sprzedania książki z biologii i chemii dla osób przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z tych przedmiotów. Książki są w bardzo dobrym stanie. 

http://olx.pl/oferta/biologia-i-chemia-matura-zbiory-zadan-i-repetytoria-tanio-CID751-IDbc01W.html

1) BIOLOGIA Vademecum maturalne 2008 - OPERON - 12zł
      2) BIOLOGIA Vademecum projekt: matura. Zakres podstawowy i rozszerzony - Wyd. Zielona Sowa - 15zł
      3) CHEMIA Vademecum projekt: matura. Zakres podstawowy i rozszerzony - Wyd. Zielona Sowa - 15zł
      4) CHEMIA Repetytorium maturzysty, poziom podstawowy i rozszerzony - GREG - 15zł
      5) BIOLOGIA Vademecum maturzysty - Ewa Pyłka-Gutowska - Wyd. Oświata - 15zł
      6) Zbiór zadań z CHEMII do szkół ponadgimnazjalnych - zakres rozszerzony - K. Pazdro - 10zł
      7) CHEMIA 1 Zbiór zadań otwartych z odp. - D. Witowski - 16zł
      8) CHEMIA 2 Zbiór zadań otwartych z odp. - D.Witowski - 16zł
      9) BIOLOGIA 1 Zbiór zadań otwartych z odp. - D.Witowski - 16zł
      10) BIOLOGIA 2 Zbiór zadań otwartych z odp. - D.Witowski - 16zł
      11) Matura 2012 BIOLOGIA Testy i arkusze + płyta - OPERON - 16zł
      12) Matura 2011 BIOLOGIA Testy i arkusze + płyta - OPERON - 16zł
      13) Matura 2007 BIOLOGIA Testy dla maturzysty - OPERON - 12zł
      14) Matura 2006 BIOLOGIA Testy dla maturzysty - OPERON - 12zł
      15) BIOLOGIA 1 Testy sprawdzające - zakres rozszerzony - 10zł
      16) Biologia 3 Testy sprawdzające - zakres rozszerzony - 10zł
      17) BIOLOGIA - Arkusze egzaminacyjne - MATURA 2013 -OMEGA 20zł
      18) BIOLOGIA - Zbiór zadań maturalnych - p. podstawowy i rozszerzony - OMEGA - 20zł
      19) CHEMIA - Zbiór zadań maturalnych - p.podstawowy i rozszerzony - OMEGA - 20zł
      20) CHEMIA - Arkusze egzaminacyjne - matura 2007 - OMEGA - 14zł
      21) BIOLOGIA - Testy maturzysty - PWN - 13zł
      22) CHEMIA - Testy maturzysty - PWN - 13zł
      23) BIOLOGIA wybór testów z egzaminów wstępnych na akademię medyczną i kierunki przyrodnicze 1973-200 3 Tom I - MEDYK - 15zł
      24) BIOLOGIA - Nowa matura zadania - 15zł
      25) CHEMIA - - Nowa matura zadania - 15zł

Mogę wysłać więcej zdjęć danej książki - wystarczy napisać!

Istnieje możliwość kupna KILKU książek, dzięki czemu zaoszczędzi się pieniądze za wysyłkę. Serdecznie POLECAM!!!