adamos54

Urzadzanie mieszkań.

8 posts in this topic

Zastanawiam się czy przy urzadzaniu mieszkań korzystacie z pomocy projektantów wnetrz. jestem własnie na etapie zmian wystroju i nie ukrywam, że troszkę jestem przerażona cenami jakie życza sobie Ci wlasnie specjaliści. Zastanawiam się czy mając gotowy pomysł np z internetu dam radę sama odwzorować dany styl. Oczywiście zdaję sobie sprawe z tego, że nie jestem w stanie znaleźć wszystkie identyczne modele mebli czy ozdób ale chyba wystarczy trzymac się stylu? nie ukrywam, że wolałabym przeznaczyć te pieniadze zmiast na projektanta na umeblowanie właśnie. Może macie jakieś drogocenne wskazówki jak się do tego zabrać??

0

Po co komu projektant wnętrz? Przecież przemeblowania i remonty to niezła frajda. Nie zawsze trzeba też odwzorowywać dokładnie to co się zobaczyło w internecie, bo jak dla mnie to bez sens. Trzeba raczej się skupić na tym, żeby to nam było tam najwygodniej :D Czy to w sypialni czy w kuchnii.

0

Ja ostatnio sama urządzałam swoje mieszkanie. Nie było to łatwe, ponieważ stare ściany wymagały odnowienia, dlatego też strasznie się kurzyło. Przydały się maski ochronne, które kiedyś dostałam od mamy.

0

U mnie ostatnio był remont - malowanie, wymiana podłóg no i przy okazji wymiana wystroju. Zdecydowałam się tym razem na wystrój bardziej nowoczesny. Ale ponieważ uwielbiam dywany, to ten nowoczesny klimat przełamałam jedwabnym dywanem (kupiłam go przez internet na stronie http://www.topworld.pl/produkty/dywany-jedwabne,2,12319 . I musze przyznać, że prezentuje się wyjątkowo dobrze. Co do jakości też nie mam żadnych zastrzeżeń, bo różnie z tym bywa, szczególnie jak się kupuje przez internet.

-1

Myślę, że teraz najlepiej w miarę minimalistycznie, nowocześnie. Meble na połysk, ładne, białe. :)

0

Gdy urządzałam swoje mieszkanie to przed tym wydarzeniem szukałam długo inspiracji i sama dałam rade z tym zadaniem, wiedziałam czego chce i tak urządziłam moje miejsce.

0

Urządzałem mieszkanie razem ze współlokatorką, tzn w sumie ja jestem współlokatorem, koleżanka właścicielką. Wszystko sami kupowaliśmy i po swojemu aranżowaliśmy. Wyszło całkiem nieźle:)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Partnerem serwisu są: Karty Plastikowe | Optymalizacja zus | Więcej informacji o kartach www.plastkart.pl