zoo_

Weterynaria UWM w Olsztynie

5 posts in this topic

Zakładam wątek, żeby "poszukiwacze informacji" mieli szansę tu trafić ;)  a jako, że jesteśmy tu z Kamilem obecni, z chęcią odpowiemy. :rolleyes:

1

Jak to jest w ogóle z uczelniami weterynaryjnymi? Słyszałem, że istnieje tu pewnego rodzaju specjalizacja, tzn. jakieś tam miasto kładzie nacisk na duże zwierzęta, jeszcze inne na to... Ja mam na oku Olsztyn cały czas, bo blisko i ponoć bardzo wysoki poziom, jednak interesuje mnie kwestia tego, gdzie na co kładzie się nacisk. 

0

Hej, wybieram się na weterynarię do Olsztyna, matury poszły mi dobrze, więc mam nadzieję, że się dostanę. Interesuje mnie, co jest potrzebne na I roku na UWMie. Jest podobny wątek odnośnie Wrocławia. Moglibyście napisać, jaki atlas warto kupić? Czytałam, że Popesko raczej nie jest najlepszy, może lepiej zainwestować w "Atlas anatomii psa i kota" Done, Goody, Evans, Stickland?

0

Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym żadnego atlasu na sam początek, tylko wypożyczył to co jest w bibliotece, a wybór mamy :)
Co prawda radziłbym się z tym pośpieszyć, jak tylko odbierzesz legitymację z dziekanatu.
Kupić atlas zawsze zdążysz. Ze sprzedaniem nietrafionego atlasu po tej samej cenie nie jest już tak łatwo ;)
Jeśli chodzi o kości, to nie musisz ich kupować. Nasze prosektorium wypożycza preparaty studentom na miejscu raz(a czasami nawet i dwa razy) w tygodniu od 8:30 do 13:30 :)

Jeśli już bardzo chcesz coś kupić, to polecam czaszkę konia(żadnego innego zwierzaka) :D

0

Ciężko jets się dostac do Olsztyna. Ale fakt, wysoko stoi ten wydział, znam tam parę osób i sobie chwalą

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Kami_il
      Temat tylko i wyłącznie o progach - pytania, książki, offtopy, gdybania, "o boże dostanę się czy się nie dostanę" - zapraszam do innych tematów. Ten pozostawmy bez śmiecenia.

Lublin
      Stacjonarne: 274(137)
      Niestacjonarne:

Olsztyn

Warszawa

Wrocław

Poznań

Kraków
    • Przez orange99
      Witam, byłby ktoś w stanie rozwiązać te 3 zadania? Uprzejmie proszę!

1. Napisz reakcję między wodorotlenkiem magnezu a kwasem azotowym V, zdysocjuj otrzymaną sól. Oblicz stężenie molowe jonów w 0,03-molowym roztworze tej soli, zakładając, że α=1.
      2. Oblicz [H+], [OH-] oraz pH w 0,2 molowym roztworze KOH.
      3. Oblicz stężenie kwasu octowego CH3COOH, jeżeli wiadomo, że α=1% a stała dysocjacji kwasu octowego K=1,77∙10-5.
    • Przez ponka
      Cześć
      Czy ktoś z Was był na Erasmusie w Monachium? Albo znacie taką osobę? Chciałabym tam pojechać w kwietniu 2016r., więc za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczna .
    • Przez ponka
      HISTOLOGIA I EMBRIOLOGIA

przy zakupie dorzucam płytkę z materiałami do zaliczenia kolokwiów (zdjęcia szkiełek, prezentacje itp.)

BIOFIZYKA 10zł 

notatki z wykładów + sprawozdania, pytania z egzaminów

CHEMIA gratis

pytania z egzaminów i kolokwiów

HISTORIA WETERYNARII 10zł

materiały do zaliczenia kolokwiów, prezentacje,

pytania z kolokwiów

GENETYKA 5zł

pytania z kolokwium zaliczeniowego + prezentacje + zagadnienia do zaliczenia przedmiotu

AGRONOMIA

notatki z wykładów + prezentacje + pytania z kolokwium zaliczeniowego

Przy zakupie dorzucam gratisowe materiały w formie elektronicznej, np. zdjęcia, prezentacje itp. od koloru do wyboru . Same przydatne rzeczy.

Kontakt priv

• Przez ponka
      CHOROBY PSÓW I KOTÓW
      ZAKAZY
      ROZRÓD
      CHIRURGIA
      notatki z ćwiczeń i wykładów, pytania do kolokwiów i egzaminów, prezentacje, zdjęcia, potrzebne ksera z książek, książki w pdf, artykuły itp.

DRÓB
      notatki drukowane komputerowe z wykładów i ćwiczeń, wszystko do egzaminu
      pytania z kolokwiów i egzaminów

PREWENCJA
      artykuły
      notatki z ćwiczeń i wykładów
      materiały do egzaminu
      pytania z egzaminów i kolokwiów

PUSZKI
      opracowane pytania do kolokwiów i egzaminów

ADMINISTRACJA WETERYNARYJNA
      materiały do zaliczenia kolokwium
      materiały do zaliczenia egzaminu

IMMUNOLOGIA KLINICZNA
      artykuły
      pytania do kolokwiów
      prezentacje, zdjęcia, potrzebne ksera z książek

PASZE
      opracowane pytania do zaliczenia

przy zakupie dorzucam różne gratisowe materiały (papierowe, elektroniczne…)

przy większym zakupie możliwość negocjacji cen!

więcej info priv