biomitka

Wybór komputera

10 posts in this topic

Jeżeli chodzi o piecyki preferuję sam dobierać sobie części wychodzi taniej ;)

0

jeśli jesteśmy w temacie komputera to poszukuje jakiegoś dobrego serwisu komputerowego w Krakowie. Znalazłem sobie na stronie internetowej: https://oferia.pl/wykonawcy/naprawa-serwis/komputerowe kilka namiarów ale może ktoś ma jakiś sprawdzony. 

Generalnie chodzi o usunięcie wirusów z zainfekowanego komputera, być może ponowna konfiguracja systemu, przeinstalowanie systemu. Jestem laikiem jeśli chodzi o tą dziedzinę a nie da się uruchomić komputera bo od razu pojawia się błąd. Podejrzewam że mój współlokator zawirusował mi system. Znacie jakieś firmy godne polecenia? Wolałbym, żeby ktoś przyjechał do akademika i naprawił mi to na miejscu niż miałbym oddać komputer do jakieś firmy. Czy jakaś firma w Krakowie ma konkurencyjne ceny? 

0

Jak chodzi o komputery to tylko i wyłącznie jabłka. Chodzi to to, nie ma z tym problemu najmniejszego.

0

Apple są niestety dość drogie, ja postawiłem na HP i już parę dobrych lat się sprawdza, zero awarii czy jakichkolwiek problemów. Jaki by się komputer nie kupiło warto też od razu przemyśleć nabycie programu antywirusowego, ja za niewielkie pieniądze zamówiłem taki https://www.vebo.pl/360-total-security-premium może mało znany ale przyznać muszę że w porównaniu do poprzednich 360 total secutity jest świetny, i chroni kompleksowo i nie zamula komputera co ważne.

0

Nie określono ilości pamięci RAM. Lepiej jest zebrać taki komputer szczegółowo (nie jest to takie trudne, w Internecie wiele instrukcji). Będzie taniej, a szczegóły mogą być lepiej odebrane.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz