Sofia

Złośliwa witryna

16 posts in this topic

Mam pytanie. Od kilku dni gdy próbuję otworzyć stronę pojawia mi się ostrzeżenie o złośliwym oprogramowaniu ( o coś takiego  http://i.imgur.com/lYNBMmp.jpg )

Chciałabym w związku z tym spytać czy ze stroną wszystko w porządku? Czy to może z moim komputerem jest problem.... Nie chciałabym żeby okazało się że mogę złapać stąd jakiegoś wirusa, przed czym (nie wiem dlaczego) komp mnie ostrzega. Dodam że wchodząc na inne strony nic takiego mi się nie wyświetla... :(

2

Mam tak samo. Czyżby przerzuty?
Jutro (4.02) jest światowy dzień walki z rakiem. Mam nadzieję, że w związku z tym złośliwa witryna też zniknie.

post-1011-0-87645200-1454494834_thumb.pn

0

Dostałem informacje do serwerowni: subdomena forum.biomist.pl jest wolna od wirusów.

Będziemy sprawdzać dlaczego ruska przeglądarka dodała naszą stronę do listy blokujących.

0

Ja używam mozilli, i co prawda nie ma ostrzeżen przed wirusami, lecz zamiast biomista wchodzi mi na jakąś stronę z reklamą. Dopiero za drugim razem jak chce wejsc to normalnie moge. Dodam, że dzieje się tak tylko w przypadku biomista.

0

Daj znać więcej info Jardir - screen, kod źródłowy strony mi na PM. Zobaczymy przez co ci się to dzieje.

0

Ciągle tylko w operze?

Tak, Opera. Sprawdzałam na innych przeglądarkach i tego problemu nie ma.

0

Znowu dostaję to ostrzeżenie, ktoś chyba nie lubi tego forum....

0

Forum jest oczywiście czyste i nie ma żadnych wirusów, także można spokojnie korzystać z forum. Sytuacja jest wyjaśniana z Yandex

1

Yandex rozpatrzył nasze zapytanie. Wynik: Nie ma żadnych wirusów na stronie. Blokada z Opery, która wcześniej zaistniała już została usunięta.

1

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz