Trzyszcz

Zmiany do przedyskutowania

41 głosów

1. 1. Czy kolory (grupy) przypisać do kierunków studiów?

• Tak
      32
    • Nie
      3
    • Świat jest szary, niech wszystkie nicki też będą szare
      6

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

94 posts in this topic

Poniżej wymienię zmiany, o których musimy porozmawiać- jak mają wyglądać.

Wygląd forum:

- mniejsza szerokość (?)

- inny wygląd postów nieco- np. odseparowanie widoku profilu od samej treści posta, z kolei nicki znajdują się dokładnie pomiędzy postami- bardziej przypisać je do posta pod nimi, czyli tego do którego przynależą (?)

-inne zmiany wyglądu, kolorystyki--> jakie macie pomysły?

Kolorowe grupy w zależności od kierunku, jakieś preferencje?      http://fonty.pl/porady,15,kolory.htm

Dźwięk czata.

Rangi.

Pola w profilu użytkownika.

0

Proponuję zmianę kolorystyki na bardziej "żywą", ten niebieski z każdej strony jest straszny i bardzo odstrasza; może być jakiś zielony, tylko jasny ;)

Jeśli chodzi o układ postów, to mnie bardzo odpowiadał układ z biologa tzn. autor postu po lewej, a treść po prawej, dzięki temu forum było czytelne, w tym momencie ciężko się czyta posty, bo tam gdzie powinien być nick jest coś tam, coś tam przyrodnik, i to jest strasznie mylące, nick powinien znajdować się na wysokości postu, nie ponad nim. Mam nadzieję że się przydałem ;)

1

Gdy wchodzi się na czacika i zaczyna czytanie od najstarszych wpisów, to w chwili gdy ktoś napisze nowy wszystko od razu idzie do góry i trzeba zjeżdżać do miejsca w którym skończyło się czytać. Strasznie to irytuje.

+ Dodanie znaczka płci w polu użytkownika przy poście. Bardzo to ułatwi pisanie do kogoś :D

1

Popieram znacznik płci.

Jeśli chodzi o nick to można go faktycznie przesunąć niżej, mniej więcej jak było na biologu.

Ale ogólnie ja już tyle forów widziałem, że z grubsza nie robią mi takie rzeczy różnicy.

Co do kolorów to ważne, aby było w czym wybierać :>

Co do czacika to chyba już wszystko powiedziano.

Ogólnie czacik lekko poprawić, kolorki dodać i jak dla mnie będzie ql. Nie mam dużych wymagań ;-).

0

Jeśli chodzi o układ postów, to mnie bardzo odpowiadał układ z biologa tzn. autor postu po lewej, a treść po prawej, dzięki temu forum było czytelne, w tym momencie ciężko się czyta posty, bo tam gdzie powinien być nick jest coś tam, coś tam przyrodnik, i to jest strasznie mylące, nick powinien znajdować się na wysokości postu, nie ponad nim

jestem za.

Tak przy okazji nie można jakoś wcisnąć czacika na stronę główną?

0

Zgadzam się z IKnow co do układu forum - autor postu po lewej, a treść po prawej. Jeśli chodzi o kolorki to dobrze by było zrobić tak, żeby kolory kierunków nie były do siebie zbyt zbliżone tak jak na biologu, gdzie farmacja i stomatologia miały ten sam kolor. Rangi bym wywalił i dodał te znaczniki płci. Ogólny układ forum najbardziej podobał mi się na biologu, ale ten może być, byle tylko niebieski został ;p

0

Propozycja grup:

admini, moderatorzy globalni, moderatorzy, lekarski, stomatologia, farmacja, analityka medyczna, inne medyczne, biologia, inne biologiczne, weterynaria, chemiczne, inne kierunki, podstawówka, gimnazjum, liceum, maturzysta, czat

Możecie własne propozycje grup dodawać.

Proszę o proponowanie kolorów (kopiować tak, żeby oprócz nazwy było kolor widać np. #CC0033):

http://fonty.pl/porady,15,kolory.htm

1

Nie, przeszkadzałby w przeglądaniu głównej, no i ma być dla bardziej wtajemniczonych.

0

Proponuję grupy:

Forumowy troll: #669933

Przyczyna zgonu biologa: #5F9F9F  

(kolor blady niczym trup jakim jest teraz tamto miejsce xd)

1

Proponuję zmianę kolorystyki na bardziej "żywą", ten niebieski z każdej strony jest straszny i bardzo odstrasza; może być jakiś zielony, tylko jasny  ;)

#339900 #99CC33 #DBDB70  #CCCC99   z jakimś jaśniejszym szarym są ładne :)

0

Kierunek/etap kształcenia można by sobie wpisać w profil. jeśli ktoś chce. ;) Mogłoby powstać specjalne pole do wpisania, kto będzie chciał, ten je uzupełni.

0

admini, moderatorzy globalni, moderatorzy, lekarski, stomatologia, farmacja, analityka medyczna, inne medyczne, biologia, inne biologiczne, weterynaria, chemiczne, inne kierunki, podstawówka, gimnazjum, liceum, maturzysta, czat

Z tymi grupami to ewentualnie można przekombinować jako lekarz, dentysta, biolog, chemik, farmaceuta, analityk medyczny, weterynarz, inne medyczne, inne biologiczne, inne chemiczne. Albo zrobić student, bo takich będzie więcej, albo dopisek (przyszły)lekarz, biolog itd... xd

0

Racja- albo jeszcze ogólniej: biologia, chemia itd.

0

No dziewczyny postarajcie się, przecież nie ja będę kolory dobierał...

biologia #669933

Dodałem pole profilowe: kierunek/zawód

0

Z tymi kolorami - żeby faktycznie było w czym wybierać :P

Kolor forum niekoniecznie zielony, ale jakiś "świeży" :)

0

Proponuję grupę BNF (biolog Necrosis Factor) :D 

Ten sam trupi kolor co wyżej, tylko nazwa bardziej szanerska <3

#5F9F9F  

Trzyszcz, nie bądź taki niecierpliwy, kolorkami sie zajmiemy jak będziemy miały czas :P

Ja mam już kilka wizji, ale zanim je sklecę w całość trochę czasu minie xd

0

Propozycja grup:

Możecie własne propozycje grup dodawać.

Proszę o proponowanie kolorów (kopiować tak, żeby oprócz nazwy było kolor widać np. #CC0033):

http://fonty.pl/porady,15,kolory.htm

Popieram,

0

kierunek lekarski #FF0000

biologia #669933

0

medycyna - czerwony, biologia - zielony to na chemię proponuję żółty i już będzie jak kolory tóg profesorskich na UJ i CMUJ :D

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz