Trzyszcz

Zmiany do przedyskutowania

41 głosów

1. 1. Czy kolory (grupy) przypisać do kierunków studiów?

• Tak
      32
    • Nie
      3
    • Świat jest szary, niech wszystkie nicki też będą szare
      6

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

94 posts in this topic

To na wieczór przygotuje jakąś alternatywę ciekawą dla was :)

Proponuję szanty przy ognisku.

0

W ustawieniach konta zauważyłem, że mamy możliwość podania AIM, GG, oraz Jabber. Nie lepiej zamiast AIM i Jabbera dać Skype? W Polsce one i tak nie są popularne, a Skype tak.

0

Rammar515 Racja! Zamienimy na skype. 

@lith Zgadza się. Zgłosiłem do poprawki zmianę.

0

Niewłaściwe linki z innych stron nie powinny już stanowić problemu.

Ostatnio zauważyliśmy o wiele większą ilość rejestracji. Zablokowaliśmy możliwość rejestracji z adresów *@mail.ru. 

Inne problemy proszę zgłaszać na bieżąco. 

Dzięki!

1

Już linki raczej nie powinny się wysypywać. Przynajmniej już te 2 nie powodują wysypywania. 

@Antymateria - Rozwiązana sprawa. Jeżeli ktoś ma problem trzeba zmienić ustawienia w profilu. 

0

Właśnie rozmawiałem z koderem i napisanie takiego czegoś do naszego forum to koszt około 200 zł, także jak na razie postaram się usuwać je na bieżąco + zabezpieczyć przed logowaniem się tych ruskich spamerów. 

Rejestracje już od kilku dni troszkę wzmocniłem więc nie powinno teraz być takiego dużego problemu.

Archiwum chata zostanie naprawione już wkrótce. 

1

Za postawienie glupiego warunku if sprawdzajacego przed wykonaniem operacji biora 200 zl? Ehh... moglem isc jednak na informatyke.

0

Za stukanie mlotkiem i malowanie znakow kreda - 1zl

Za to, ze wiedzialem gdzie stukac i malowac - 999zl

Automatyczne propsy dla kazdego, kto rozpozna ksiazke (cytat moze nie byc dokladny, bo czytalem ja kilkanascie lat temu :D, ale powinien byc charakterystyczny).

0

Nie wiem jak to zmienić, ale czy dałoby się zrobić tak, żeby w postach można było używać kodów html? Ostatnio próbowałam tak dodać filmik i tego kodu kompletnie nie uwzględnia, a na innym forum na tym samym silniku co biomist wszystko działa (także kod na pewno był poprawny).

0

1) Archiwum poprawione 

• Dostosowałem jak tylko było można szybkie kody do wyszukiwania. Wszystkie wpisy teraz wyszukują ostatnią godzinę zegarową. Normalne są od 1 w nocy, a nie od północy bo jakoś w kodzie nie mogłem tego zmienić.
  • Ramka jest większa, widać godzinę i swobodnie można się poruszać do stronie

2) Usunąłem w profilu ,,O Mnie", gdyż tam tylko ludzie wstawiali linki.

3) Kody od filmów zostały wyłączone ze względu na to, że to działa globalnie i przerabiały się linki również w czacie, a to nie wygląda estetycznie. 

1

Nie żebym się coś czepiał, ale brakuje mi spacji po dwukropku w informacji o numerze Gadu-Gadu #piekloperfekcjonistow

1438451725-U2105.jpg

1

Nie żebym się coś czepiał, ale brakuje mi spacji po dwukropku w informacji o numerze Gadu-Gadu #piekloperfekcjonistow

1438451725-U2105.jpg

Bardzo dobrze. Poprawione :)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz