• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

1SnajpeR7

Technikum
  • Zawartość

30
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

2

1SnajpeR7 last won the day on 20 Kwiecień 2014

1SnajpeR7 had the most liked content!

Reputacja

2 Licznik lajków.

O 1SnajpeR7

• Tytuł

• Urodziny 08.07.1999

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    Informatyka, w mniejszym stopniu: fizyka, matma i chemia.
  1. Jeśli nie było -> Technikum (#333399)
  2. Ja z kolei od razu przyznam się bez bicia, że nienawidzę kuć (jestem ścisłowcem). Jak dla mnie kucie nie ma sensu, bo od czego są atlasy Google Maps i sto innych pomocy? Choć z drugiej strony wypada pamiętać, gdzie leżą np. Chiny. Albo inaczej: nie ma sensu kucia nazwy wszystkich rzek i wszystkich państw, jakie są na świecie. Ale, jak wcześniej już napisałem, tylko trochę rozszerzę, nie tylko wypada, ale należy znać nazwy i położenie podstawowych krajów i rzek. I wg mnie w ogóle kucie jest pozbawione sensu (no, chyba że komuś bardziej zależy na cenach, niż na wiedzy), lepiej jest się uczyć robiąc "ściągawki" (nie mówię tu o ich wykorzystaniu na sprawdzianie/kartkówce), bo wtedy, gdy się pisze i rysuje, wiedza łatwiej wchodzi do głowy i łatwiej jest coś zapamiętać. Jeżeli do tego, gdy ma się kreatywne myślenie, to można napisać jakiś zabawny tekst, co jeszcze ułatwi zapamiętać. To koniec mojego wypracowania, ale nie mogłem się powstrzymać, by wyrazić swoje zdanie.
  3. Siemka. Akurat chcę zrobić (robię i mam nadzieję, że zrobię B)) coś w rodzaju milionerów, tylko pytania będą związane z chemią. Co planuję i co zrobiłem: Gracz będzie miał przed sobą 12 pytań (stawki i progi pozostają takie same, jak w oryginalnych "Milionerach"). I zrobiłem tak, by pytania były losowane (po 5 możliwości na każdą stawkę, a więc muszę wymyślić 60 pytań). Zasady będą tak podobne do oryginalnych, że nie będę ich tłumaczyć. Jednak, póki co, nie ma dźwięków (ale zrobię) i nie ma możliwości wybrania trybu (3 koła i dwa progi, czy 4 koła i jeden próg; raczej nie planuję tego zrobić). Dałem tam 3 koła ratunkowe: Pytanie do publiczności Telefon do przyjaciela Pół na pół Nie będę tłumaczyć, na czym one polegają, bo to chyba jasne. Zrobiłem też omylność przyjaciela i (w małym stopniu) publiczności. Screeny: http://i58.tinypic.com/2dilhm0.png http://i59.tinypic.com/2a98g1z.jpg I teraz mała prośba: kto z Was mógłby powymyślać kilka pytań (wraz z 4 wariantami odpowiedzi, z których jedna jest poprawna) z poziomu II i III klasy gimnazjum. Jeżeli ktoś wymyśli - na PW. Z góry dzięki.
  4. Hejka. W wolnym czasie (poza programowaniem) zajmuję się robieniem parodii jednego takiego forum. Oto kilka fragmentów tego, co już zrobiłem: Regulamin: Oryginał (jak nietrudno się domyślić - pisownia również oryginalna - cenzura jest wyjątkiem ): Parodia: Albo o włączeniu systemu ostrzeżeń: Oryginał: Parodia: No i?
  5. A ja? Ja programuję w VB 2010. I bardzo dużo frajdy z tego mam, hehe.
  6. C12H22O11 + H2O →2 C6H12O6
  7. Czyli raczej nic groźnego się nie stało. Dziękuję bardzo.
  8. No, ale później jakoś ta bańka (wraz z produktem) oddzieliła się od gwintu i trochę tego produktu wydostało się z bańki (ale niewiele). Wiem, to nie jest arszenik, ale lepiej dmuchać na zimne. A mam kolejne pytanie: Co tam powstało? Pytam, bo W ma kilka wartościowości.
  9. Hej, nie wiem, czy dział dobry, ale ten mi jakoś pasuje. Jakby nie pasował, to proszę przenieść do lepszego. Mam problem: Włączyłem lampkę, ale żarówka nie była szczelna (o czym nie wiedziałem). No i powietrze zareagowało z wolframowym drucikiem. Mam pytanie: Co konkretnie mogło powstać i czy jest to groźne? Na wszelki wypadek otworzyłem okno. Podejrzewam, że tlenki wolframu lub inne związki. Z góry dziękuję.
  10. DM - nie chyba, tylko na pewno
  11. To ja jeszcze dodam: Rodzaje oddziaływać antagonistycznych: Konkurencja - dwa (lub więcej) gatunki konkurujące o dobre warunki. Obie populacje wzajemnie się ograniczają. Drapieżnictwo - drapieżnik poluje na ofiarę, której populacja ponosi straty. Pasożytnictwo - jeden gatunek żyje kosztem drugiego
  12. 2HBr + 2K → 2 KBr + H2↑
  13. To widać. Ja z kolei jestem Aron.
  14. Hej, Laura, Dobromir i Sławek. Ja jestem Aron, bardzo mi miło.
  15. Może zanieczyszczone SiO2?