• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

adamos54

Użytkownicy
  • Zawartość

10
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O adamos54

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    podróże

Kontakt

• GG
    2625033

1. A to dobre-rzeczywiście po 2 latach...to napewno 130 by już nie kosztował...
  2. Bardziej by mnie interesowały korepetycje ale nie takie teoretyczne tylko praktyczne dla dziecka. Wiem, że się nie da wszytskiego pokazać ale skoro tak lubisz chemię to moze masz jekieś rzeczy do eksperymentu??Dziecko jest w 5 klasie szkoły podstawowej, podejmeisz się??
  3. Skąd jesteś??
  4. Zastanawiam się czy przy urzadzaniu mieszkań korzystacie z pomocy projektantów wnetrz. jestem własnie na etapie zmian wystroju i nie ukrywam, że troszkę jestem przerażona cenami jakie życza sobie Ci wlasnie specjaliści. Zastanawiam się czy mając gotowy pomysł np z internetu dam radę sama odwzorować dany styl. Oczywiście zdaję sobie sprawe z tego, że nie jestem w stanie znaleźć wszystkie identyczne modele mebli czy ozdób ale chyba wystarczy trzymac się stylu? nie ukrywam, że wolałabym przeznaczyć te pieniadze zmiast na projektanta na umeblowanie właśnie. Może macie jakieś drogocenne wskazówki jak się do tego zabrać??
  5. Szczoteczka elektryczna nie wymaga stosowania innych past niż ta zwykła-skąd ten pomysł?? Opinie o takich szczoteczkach sa rózne, jedni twierdzą, że nie czyści dobrze zębów inni twierdzą odwrotnie. Ja od kilku lat mam elektryczna i nie nie narzekam na nią.
  6. Zawsze staram sie aktywnie wypoczywać, ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Nie leżę przed telewizorem bo nawet go nie mam więc jeśli jest lato to obowiazkowo rower albo rolki. Zimą basen, sauna. Zaowocuje to nam w przyszlości:)
  7. Dołaczam do osób lubiących rower, co dzień jeżdżę do pracy i czuję się po tym świetnie:)
  8. Na katar rób sobie inhalację parowe z olejkami na udrażnianie dróg. Co do przeziębienia to zdecydowanie łatwiej jest nie dopuszczać do zachorowań, czyli-dużo czosnku w każdej postaci, cytryny i miodu bo jesli juz nas zaatakuje to wszystkie te rzeczy nie koniecznie pomogą!
  9. Obejrzyjcie sobie program Matura to bzdura to zobaczycie czy ma sens:)
  10. Też jestem fanem biologii i czytam na ten temat nie tylko dlatego, że muszę się nauczyć na egzamin. Osobiście raczej nie kupuję książek bo wolę ebooki a już nawet podręczniki są w tej formie http://sklep.wsip.pl/ zazwyczaj tu zamawiam. Do matury też z nich się uczyłem. A skoro podręczników w formie papierowej nie wymagano na lekcji tylko wiedzy z nich to zawsze z tej formy korzystałem.
  11. Łatwiej byłoby powiedzieć czego nie lubimy:) Bardzo fajne śe ery, klimaty, i nauka o ukształtowaniu terenu, jak dla mnie np.
  12. Szkoda, że świadomość człowiek jest taka znikoma odnośnie odpadów. Ludzie nauczyli się produkować sterty śmieci, których spokojnie moznaby było uniknąć ale nikt się tym nie interesuje. Przykład: butelki na mleki, kiedyś były szklane i wielorazowego użytku, dziś nie....ile smieci było by mniej!!
  13. Od dawna wiadomo że cena nie swiadczy o jakosci, ja uzywam fluodent nie jest to droga pasta a mnie jest dobra.Czy ma jakieś substance których mieć nie powinna nie wiem, mam nadzieję, że nie.