• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

adrian

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Licznik lajków.

O adrian

 • Tytuł

 • Urodziny
 1. ja zamawiam storczyka Chcę się pochwalić, że rozmnożyłem wierzbę. Uciąłem 2 gałęzie włożyłem do ziemi tydzień intensywnego podlewania i teraz mam 3 wierzby. Bardzo chętnie mogę komuś wysłać gałązkę.
 2. Nie wiem jak pozbyć się ekologicznie mrówek ale wiem, że mszycę bardzo szybko eliminuje roztwór płyn do naczyń + woda.
 3. Niektórzy ludzie doceniają co to jest krwiodactwo jak sami albo ich bliscy potrzebują krwi... Ja myślę, że promowanie tego wśród młodzieży (w szkołach średnich) to bardzo fajny pomysł.
 4. Bardzo fajna notatki Nancy, myślę ze mogą się przydać
 5. W jakich dziedzinach/ sytuacjach życia człowieka przydaje się nam fizyka i jaki dział fizyki zajmuje się daną sytuacją/ rzeczą. Moim przykładem będą soczewki, okulary, lornetki, teleskopy - optyka.
 6. Chyba raczej przy przenoszeniu forum zagubił się załącznik...
 7. Wesołego Alleluja !!
 8. My chyba się znamy ;p Witam na forum i portalu w imieniu swoim i całej załogi.
 9. Ja bym był zainteresowany tą muzyką klasyczną ;)Takie zainteresowania wśród młodych osób są bardzo rzadko spotykane. Mogę się w zamian odwdzięczyć jakimś wykładzikiem np. z okrytonasiennych .
 10. Na rozszerzenie jaką literaturę polecacie ? Pazdro jest bardzo fajny, szkoda tylko, że nie ma rozwiązań do wszystkich zadań.
 11. Jakie znacie domowe sposoby na przeziębienie, katar ?
 12. jak wszyscy to i ja... WITAM ; )
 13. Jakie książki, podręczniki, zbiory zadań polecacie. Chodzi o przygotowanie do matury.
 14. Interesuje mnie opinia studentów/ absolwentów na temat weterynarii na SGGW w Warszawie. Progi punktowe, wymagania, poziom nauczania, perspektywy po studiach na weterynarii.
 15. Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Gdański Uniwersytet Medyczny Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Uniwersytet Medyczny w Lublinie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Na tych uczelniach nie ma fizyki lub jest zamiennie z chemią.