• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

afro77

Użytkownicy
  • Zawartość

31
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O afro77

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Witam, chcialabym Was zapytać w jaki sosób nauczyliscie się chromu i manganu? Podchodzę do tego setny raz i za nic nie mogę zapamiętać, przerabiałam juz kolorowe karteczki, plakaciki i inne duperele ale nadal gdy widzę zadanie z chromem lub manganem, w dodatku gdy trzeba napisać jonowe skrócone zachodzących procesów ogarnia mnie panika, bo kompletnie nie wiem co powstaje itp mimo ze reakcje redox i wszystko co z nimi związane umiem bardzo dobrze. Czy trzeba wykuć na pamięc substraty i produkty w danyh reakcjach ww. Pierwiastków czy idzie to jakoś zrozumieć?
  2. Cashmire , jeśli chodzi o mnie i moją biologię było to samo :" co ja mam tu pisać, skoro wszystko mam w czytance wyżej" na maturze głupiałam co chwila ,nie wiedziałam czy to ze mną coś jest nie tak, czy z nimi. Ale tak jak ludzie wyżej piszą ,nasze wyniki nie są złe i ja już troche zmieniłam podejście, myślę, że warto próbować.
  3. Dziękuje wszystkim za miłe słowa Troche mi lepiej
  4. @droup, juz pracuję
  5. Nie wybieram się, postanowilam,że najlepszym wyjściem będzie zostanie w domu.
  6. Witam wszystkich. Pisałam w tym roku maturę pierwszy raz : biologia 70% chemia 77% . Marzyłam o stomatologii, jednak będę musiała poczekać jeszcze rok. I tu jest mój problem, bo kompletnie nie wierze w siebie, znów myślę że mi się nie uda i zmarnuje ten rok. Przed tegoroczną maturą miałam tak samo, byłam pewna ,że sie nie uda i jak widać nie udało się Wiem,że mam mozliwosci że nie napisałam teraz na 20,30% tylko na te ww.wartości i tak bardzo dużo mi nie brakuje i spokojnie moge to zrobić ale wiem wewnątrz siebie, że i tak nic z tego nie będzie. Z drugiej strony wiem, ze wiara w siebie to duża część sukcesu. Może Wy mi coś doradzicie? Nie proszę Was ,żebyście pisali "No co Ty jesteś wspaniała bla bla bla" ,tylko może macie jakieś sposoby na radzenie sobie z takimi sprawami, może sami macie takie coś? Gdy tylko myśle o nauce od września to mam w głowie " Po co, i tak znów zawalisz...". Chciałabym mieć pozytywne nastawienie bo z takim czymś byłoby mi się łatwiej uczyć, napewno.
  7. Jestem po nowej maturze, napisałam wszystko i wydawało mi sie to proste ale mam mieszane uczucia, ze cos przeoczylam, ze cos niechcący zawalilam ...
  8. Kurcze tez bym chetnie odpuscila ale co chwila przypominam sobie, ze cos musze doczytac, ze czegos nie jestem pewna i to jest męczące ;c
  9. Co będziecie dziś robić? Jeszcze powtórki czy total luz?
  10. Duzo punktów mi za to poleci?;P
  11. Cale szczescie, tez tak mysle ale wolalam zapytac kogoś trzeciego...
  12. Własnie serce wali mi 453434x na sekunde. Czy jesli napisałam, że matka zenona ziembiewicza zdradzała jego ojca, a tak naprawde ojciec zdradzał matkę to jest to kardynalny czy rzeczowy?
  13. Daliście sile wyższą,czy wolną wolę? Jak miało być ?
  14. Idę jutro na żywioł, lektury umiem z grubsza, wiec jakoś to będzie :DD Powodzenia wszystkim !
  15. Chyba tez wezmę 2 kalkulatory