• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

agus123

Użytkownicy
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O agus123

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Zawsze marzyła mi się praca naukowca, ale rodzice uznali, że wyżyć się z tego nie da. Wybrałam całkiem inną drogę i bardzo żałuję. Chciałabym do tego wrócić i nawet mam super pomysł. Mam już zespół projekt ,ale funduszy nam brak. O dofinansowanie na nowe technologie nie jest łatwo i to mnie trochę załamuje.
  2. No z takiej szansy żal nie skorzystać. Dla szkół też jest kilka ciekawych propozycji. Może nobilitus.pl może pomóc w formalnościach i rozliczeniu projektu w przyszłości? Znają się na tym, maja doświadczenie.
  3. No to fakt, ale pozyskanie takich środków bywa trudne.
  4. Witam, Koncerty w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim są naprawde interesujące. Na http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/koncerty/ możecie być na bieżąco z tym jakie koncerty będą się odbywać. Dowiecie się również czy wstęp jest płatny czy też darmowy.
  5. Możecie mi powiedzieć czy archiwizacja dokumentów jest ważna? Z tego co wiem to przecież trzeba bardzo dobrze zabezpieczać takie dokumenty, bo mogą być potrzebne za jakiś czas. Więc jak Wy przechowujecie? Wynajmujecie do tego firmę? Czy może sami jakoś to dobrze chowacie?
  6. Powiem tak. Uważam ze to niezbędny przedmiot. I powininen byc uczony przez nauczycieli którzy nie będą wpajali swoich poglądów uczniom. Niech każdy z nich wytworzy swoje zdanie na dane tematy.