• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Aly

Użytkownicy
  • Zawartość

23
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Aly

• Tytuł

• Urodziny 05.05.1996

Informacje profilowe

1. Ja wybrałam Jagielloński. Teraz mam do pytanie ludzi, którzy studiują już biologię. Robię porządki z podręcznikami - mam tego dużo - od Bukały przez jakieś powtórki maturalne po Campbella. Przydają się te podręczniki na studiach? Zostawić, sprzedać?
  2. A jak czytam jak ludziom poszło to wszyscy 70%+, u mnie w szkole to samo. ^^
  3. Już wszyscy maturzyści mają wyniki, obstawiacie jakieś progi na biologię na różnych uczelniach?
  4. Niedawno przyszedł mi list UŁ (skierowanie lekarskie) gdzie jest napisane, że jestem kandydatką na takie i owakie studia - wypisane wszystkie możliwe : biologia, ochrona środowiska, GENETYKA też. A nie ma genetyki I st czy jestem ślepa? :c
  5. Koncert 12.12 - sobota, uczelnia Ci nie przeszkodzi. ^^
  6. Nie brzmi to przyjaźnie...
  7. A'propos jedzie ktoś na koncert Florence do Łodzi?
  8. Coraz bliżej wyniki. jeśli będzie 60%+ można czuć się bezpiecznie wnioskując po ubiegłych latach.
  9. Oh. :c A myślałam, że będę odkrywcą, no nic. Do przekopania mam duży teren . Dziękuję za wyprowadzenie z błędu! ^^
  10. Jeśli chciałabym się zająć genetyką to lepiej na taką biologię eksperymentalną czy po prostu biologię i potem, na studiach II st. wybrać genetykę?
  11. Co to za piękny porost? Przy okazji wg skali porostowej mogę pochwalić się całkiem czystym powietrzem tuż nieopodal mojego domu. ^^
  12. Zapowiada się całkiem optymistycznie... Jest jeszcze szansa się nie dostać.
  13. Huhu. Wyzwanie. z matematyki nigdy nie byłam dobra, mocne strony z liceum to statystyka i prawdopodobieństwo.
  14. Ta matematyka przypomina tą licealną?
  15. Uau, uau dzięki. ^^