• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

ancient

Użytkownicy
  • Zawartość

0
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O ancient

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Witam, mam do sprzedania wiele książek, które pomogły mi w napisaniu matury z biologii, chemii i fizyki. BIOLOGIA -Trening przed maturą, Barbara Bukała, wyd.omega: bakterie, rośliny, grzyby -Biologia 2, podręcznik zakres rozszerzony, wyd. Operon -Hoser Paweł, Bios znaczy życie, zakres rozszerzony, klasa 1 -Biologia część 1 tom 1, zakres rozszerzony, wyd. WSiP -Biologia część 1 tom 2, zakres rozszerzony, wyd. WSiP -Arkusze egzaminacyjne Biologia matura edycja 2010, wyd. Omega -vademecum Matura 2011 Biologia, wyd. Operon -Henryk Wiśniewski BIOLOGIA dla klas III, wyd. Agmen -biologia z nami zdasz, 5 arkuszy dla poziomu podstawowego, 5 arkuszy dla poziomu rozszerzonego, klucze odpowiedzi (arkusze są autorskie), wyd. Videograf II -Beluch Kalina Repetytorium z biologii, wyd. Skrypt -Repetytorium z biologii, wyd. Greg CHEMIA -Chemia 2, podręcznik zakres rozszerzony, wyd. Operon -Chemia 3, podręcznik zakres rozszerzony, wyd. Operon -Chemia 1, zbiór zadań zakres podst i rozsz, wyd. Operon -Chemia 2, zbiór zadań zakres podst i rozsz, wyd. Operon -Chemia 3, zbiór zadań zakres podst i rozsz, wyd. Operon -Pazdro Krzysztof, zbiór zadań z chemii (niebieski) -Chemia Podręcznik, klasa 1, 2, 3, wyd. WSiP -Chemia Zbiór zadań, poziom podst i rozsz, wyd. WSIP FIZYKA -vademecum, matura 2009, wyd. Operon -Fizyka dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres podstawowy, wyd. ZamKor -Fizyka zbiór zadań maturalnych, matura 2012, wyd. Omega -Kozielski Marian, Fizyka i astronomia tom 1, wyd. PWN -Mendel B i J, Zbiór zadań z fizyki, klasa 1, wyd. WSiP -Podstawy fizyki repetytorium, wyd. Medyk -Persona A. Fizyka wybór testów, wyd. Medyk -Maturalnie, że zdasz, Fizyka zakres podst i rozsz, wyd. WSiP Kontakt pw Książki są w bardzo dobrym stanie, mogę wysłać zdjęcia. Ceny oczywiście do ustalenia, skłonna jestem negocjować