Kamilka89

Aplikacja do zarządzania wizytami

6 posts in this topic

Witam. Poszukuję aplikacji do gabinetu dentystycznego. Jeśli chodzi o nowinki techniczne to jestem zielona w temacie, dlatego oczekuje pomocy i polecenia z waszej strony. Priorytetem jest zadbanie o komfort pacjentów. Chcę, aby program automatycznie zapisywał dane i nie utrudniał dostępu do dokumentów, ponieważ wydłuża to mój czas pracy. Słyszałem, że medNote dobrze sprawdza się w gabinetach. Na stronie jest świetna cena i zastanawiam się, czy zainwestować w tę aplikację, czy nie. Czy ktoś może pomóc w tym temacie?

0

Dużo słyszałam o oprogramowaniu Optimed NXT. Jest to program do zarządzania placówką medyczną - idealny dla klinik i szpitali. Program jest prosty w obsłudze. Jestem lekarzem w prywatnej klinice. Mam wielu pacjentów na co dzień, więc potrzebuję programu, który ułatwi moją pracę z pacjentami. Chciałam wprowadzić usprawniające rozwiązania w swojej placówce, więc kupiłam to oprogramowanie i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Polecam.

0

Planuję otworzyć prywatną klinikę za mniej więcej pół roku. Szukałam dobrego oprogramowania do zarządzania całym obiektem. Chciałam, aby posiadał funkcję rejestracji, wystawiania recept i skierowań, rozliczania z NFZ oraz możliwość szybkiego kontaktu z ZUS. Trafiłam na NXT i polecam.

1

Do gabinetu polecam mednote. Sprawdzone rozwiązanie, które będzie konkretnym wsparciem dla skutecznego obiegu dokumentów z zachowaniem bezpieczeństwa. Do tego wygodnie wystawiając wszystkie recepty pacjentom z listą odpowiednich leków. Automatycznym zapisem uzupełnionych danych

0

Z przyjemnością korzystam z platformy Klinika24. Przekonałem się do zakupu dzięki posiadaniu przez platformę wielu funkcji. Ważne, że usprawniła naszą pracę. Lekarze skuteczniej komunikują się z pozostałym personelem medycznym poprzez sprawny dostęp do dokumentacji. Polecam.

0

Polecam platformę Klinika 24. W mojej przychodni się doskonale sprawdziła i pomogła usprawnić jej działanie. Dużym atutem jest duża ilość modułów, czyli e-zwolnienia, e-recepty, e-skierowania. Platforma ma wszystko na swoim miejscu. Polecam.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz