• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Azazel

Użytkownicy
  • Zawartość

8
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Azazel

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    nowe technologie

1. U nas niestety Pani się nie popisała. Byłem zainteresowany biologią już od podstawówki, mama kupiła mi mikroskop ale brak kompetencji Pani Bilog mnie zniechęcał. Nie umiała odpowiadac na pytania. Uczyła tylko tego co w książce i nara :/
  2. Też jestem za żuczkami
  3. Korzystaliście kiedyś z pomocy innej niż uczelniana przy pisaniu pracy? Przyznaję, że miałem duży problem z pisaniem pracy ponieważ moja biblioteka nie posiadała potrzebnych materiałów a czas naglił. Mądry człowiek po szkodzie i jak zwykle szuka wszystkiego na ostatnią chwilę. Postanowiłem poprosić wzorce-prac.pl o pomoc w znalezieniu materiałów i ustaleniu ram dla tematu. Świetnie się z tego wywiązali dzięki czemu pracę mogłem napisać sam o wiele szubciej. Właśnie kończę ostatni rozdział i zabieram się po podsumowania badań. A wy korzystaliscie kiedyś z pomocy albo zleciliście napisanie całej pracy? Chyba ciężko wtedy obronić pracę...
  4. Fajne masz wpisy, nie rezygnuj...Ja już zapisuję do ulubionych P.S też szukałam pracy nedawno
  5. Super, przyda się!
  6. Widzę, że juz jest wątek to nie zakładam drugiego tylko odgrzebię Przymierzam się do kupna mikroskopu elektronowego. Co sądzicie o takim? mod: post noszacy znamiona reklamowe - link usuniety Nie ufam mikroskopom używanym a na tą chwilę mogę sobię jeszcze pozwolić na nowy. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
  7. Biologia super (najmniej człowiek), chemia to dla mnie cięższy temat
  8. Chyba bardziej bym się martwił tym, że wolnobiegające koty są roznosicielami zarazków i chorób niż to, że zjadły ptaka. Szczególnie na wsiach się o koty mniej dba a rozmnażają się na potęgę....