• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

bobCS

Użytkownicy
  • Zawartość

8
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O bobCS

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Niektórych działań u Ciebie nie rozumiem. Są wzory. Łatwo je wyprowadzić. Ja bym zrobił tak: 10g kwasu w 100g r-ru 10g/98g/mol moli kwasu w 100g/1.0661g/cm3 r-ru 0.102041 mola kwasu w 93.8 cm3 r-ru X moli w 1000 cm3 r-ru
  2. Zależy kto co lubi i czy się stara, nie każdy jest asem z wszystkich przedmiotów, jedne lubimy bardziej inne mniej, dużą role odgrywa tu nauczyciel, to on musi nam w łatwy i szybki sposób wytłumaczyć o co w tym chodzi, bo czy jeśli nauczyciel będzie wredny będziesz miała ochotę go słuchać ? Dla mnie np. nie są, ale za to dla mojego przyjaciela to horror, wystarczą chęci.
  3. wize turystyczna latwo dostac, jak zlapiesz bilety za ok 2k zl w dwie strony to zostaje Ci 6k zł czyli ok 1,5k $ (chociaz jest trend nawet i na 4,3 na dolara) to spkojnie 4 dni w nowym jorku plus bym wykupil sobie objazdowke po boston, Waszyngton DC, Filadelfia za ok 400$ na 4-5 dni i bedzie spoko
  4. No to ja pchałbym się do USA. Kasy aż za dużo.
  5. Raczej musisz napisać trochę więcej . Czy interesuje Cię Europa czy coś dalej? Jaki budżet, co lubisz zwiedzać, gdzie już byłeś i tak dalej. Jeśli nigdzie nie byłeś to pojechałbym samochodem na objazdówkę po kilku europejskich stolicach. Jeśli wolisz bardziej wyspiarskie klimaty to bardzo tanio można ogarnąć Maltę albo Kanary (już trochę drożej). Daj więcej danych
  6. Witam, chciałbym dowiedzieć się co najbardziej lubicie w dziedzinie biologii, a czego nie cierpicie i najchętniej pominęlibyście w uczeniu się tego przedmiotu wink.gif Osobiście najbardziej przepadam za genetyką a szczególnie zagadnieniami inżynierii genetycznej. Dlatego po tych 3 latach będę starał się magisterkę zrobić w mieście gdzie do wyboru jest specjalizacja z tej dziedziny [chyba że do tego czasu tutaj otworzą wink.gif ]. Drugą rzeczą która najbardziej mnie pociąga są zwierzęta - im bardziej egzotyczne tym lepiej smile.gif A szczególnie naczelne, głowonogi, oraz różne gady. No i oczywiście nauka o człowieku zajmuje u mnie wysokie miejsce. Czego nie cierpie.... i tutaj pojawia się magiczne słowo : botanika. Nie znoszę jej od pierwszego razu kiedy zacząłem czytać te wszystkie cykle rozwojowe roślin, ich poszczególne części i elementy - jest to dla mnie po prostu nudne i nieciekawe. Natomiast w praktyce bardzo lubię rośliny, w pokoju posiadam kolekcję kaktusów, 2 gatunki roślin owadożernych (w tym Drosera capensis), kilka aloesów i "zwykłych" roślinek. Kolejną rzeczą jest ochrona środowiska która również wydaje mi się nudna, jednak na szczęście łatwo się jej uczy i nie jest skomplikowana. Zobaczymy jak te upodobania zmienią się (bądź nie) na studiach kiedy zaczniemy poznawać naszą biologię już w dużo większym zakresie niż do tej pory. Pozdrawiam i zachęcam do wypowiadania się.
  7. Ja również posiadam dietę. Ćwiczę na siłowni więc to moje jakby hobby. Staram się utrzymywać zapotrzebowanie kalorii na każdy dzień. No i również zapotrzebowanie na białko i węglowodany. Po 3 tyś. kalori jestem zmulony cały dzień.
  8. Witam serdecznie, kłaniam się.Jestem Łukasz, lat 20, elektryk-elektronik. Mieszkam na Śląsku . Chodziaż jestem elektryki to moje zainteresowania to socjologia, historia i nauki przyrodnicze. Ponadto piłka nożna w każdej postaci.