• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

book

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O book

 • Tytuł

 • Urodziny
 1. Witam! Dręczy mnie od jakiegoś czasu pytanie: Dlaczego witaminy musimy rozpuszczać w wodzie, nie można po prostu jej zjeśc(poczekać aż się rozpuści na języku)?
 2. Rozumiem, a mam pytanie ile jeść orzechów i kiedy bądź jakieś inne pokarmy oprócz ryby? Czyli lecytyne sobie odpuścić? A może coś innego?
 3. Ale słyszałem że może pomóc przy sesjach i tworzy pamięć długotrwałą. Zastanawiam się czy nie kupić sobie lecytyny ktoś próbował?
 4. Witam serdecznie, Mam kilka pytań odnośnie lecytyny: - czy sprzedają to młodzieży - czy w ogóle warto jest to kupić Słyszałem że lecytyna może podnieś naszą sprawność fizyczną i psychiczną. Pozdrawiam, dziękuje za odpowiedź.
 5. Witam, mam definicje: Zwierciadłem płaskim nazywamy wypolerowany przedmiot, którego powierzchnia ma kształt wycinka płaszczyzny Mam taką samą definicje na zwierciało kuliste czy to jest poprawne? I jakie obrazy mogę otrzymać za pomoca zwierciadła kulistego - obrazu rzeczywiste na ekranie i pozorne na siatkówce oka, a za pomoca zwierciadła płaskiego? ( i jeszcze przykłady) ?? Pozdrawiam
 6. Dzięki za odpowiedź A jak jest z tasiemcem bąblowcowym : żywiciel pośredni to człowiek, a żywiciel ostateczny to pies ?
 7. Witam! Mam pytanie jak można rozumieć słowo żywiciel pośrednii a jak żywiciel ostateczny. Mam regułkę ale nie rozumiem nic z niej! Mógłby mi ktoś wytłumaczyć to prosto?
 8. Hehe ciekawe to tak na serio?
 9. Dziękuje, od soboty pomagał mi dardfazer. Dzisiaj na lekcji wiedziałem wszystko i nawet znałem to czego jeszcze nauczyciel nie mówił Pozdrawiam i dziękuje też zainteresowanym wantula i tomkowi.
 10. Witam! Mam problem z nazywaniem związków w chemii organiczniej i nie wiem co to są te podstawiniki a dodatkowo mam problem z tymi liczbami 1,2,3,4,5 co się ustala z której strony do której się daje. Dodatkowo nie wiem jak ustala się ze wzoru strukturalnego nazwy związków np: 2,2,2,3 - tetraetylopentan czy 3 etylo - 2 metylopentan. Jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to byłbym wdzięczny.
 11. Witajcie! Jestem chętny do kupienia książki Biologia Villego, Wydawnictwo: Multico, Autorzy: Linda R. Berg, Diana Martin. Co o niej sądzicie? Informacje ze strony prawnicze.info/96035-Biologia-Villee-2009