Salvien

Chrom, mangan, żelazo, miedź - najważniejsze informacje

6 posts in this topic

Cześć, Czy posiada ktoś z was może jakieś ściągi do nauki lub zbiór informacji z reakcjami w każdy możliwy sposób na poziomie liceum.

Kiedy jaki pierwiastek po reakcji ma jaką wartościowość, zastosowanie z wodorotlenkami itd.

Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć dobrych materiałów do liceum. 

0

ja w liceum uczyłem się reakcji różnych pierwiastków z Chemii Ogólnej i Nieorganicznej Adama Bielańskiego. Książka może nie rewelacyjna ale całkiem przyzwoita.

0

wiem, że w internecie, zwłaszcza polskim, jest coś po 100 razy skopiowane albo wcale tego nie ma. W sumie to jest pomysł na zrobienie takiego zestawienia reakcji.

0

swoją drogą zobaczyłbym jakie rewelacje można tam znaleźć

Odgrzewam niezłego kotleta tym postem, ale o tych notatkach coś musiałem powiedzieć. Gość chwilami swoją chemię tworzył(bo ja takich rzeczy w żadnej książce nie znalazłem), niestety przed maturą skorzystałem z tego i nie byłem zadowolony, nie jest to żadna antyreklama, bo to nie tak że tam są same błędy. Uważam w każdym razie że notatki słabe, nie przejrzyste, sam tekst jakby bez takiej  chęci zobrazowania chemii. Ja sam jak robiłem swoje notatki to połączyłem chyba naście plików z chomika, wycinałem, wklejałem i w końcu coś rozsądnego powstało. 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz