Marta

Co robicie w wolnym czasie

52 posts in this topic

Witam!

Mam pytanie jakie są wasze pasje w wolnym czasie?

Ja osobiście biegam smile.gif

0

U mnie zdecydowanie rower jako główny sposób spędzania czasu poza mieszkaniem, gdy oczywiście pogoda pozwala.

0

ooo ja również jeżdżę na rowerze, masz jakiś specjalny? Bo ja mam krosa a3 level female :)

Pozdrawiam

0

w wolmym czasie? nie mam go za wiele, ale: jeżdzę rowerem, łażę z psem po łąkach i lesie, czytam książki, dziergam na drutach, piekę chleb, łażę po górach, gmeram w ziemi na działce...

0

Jeśli chodzi o czas wolny to najczęściej wykorzystuję go jeżdżąc na rowerze po lesie, po za tym lubię od czasu do czasu poczytać fajne artykuły naukowe z chemii a jeśli mam troszkę więcej czasu wolnego to wykonuje jakieś doświadczenia chemiczne .

0

Gram na konsoli,Słucham muzyki,czytam książki i oglądam filmy.Gram w bilard,kręgle i siatkówkę :)

0

Dołaczam do osób lubiących rower, co dzień jeżdżę do pracy i czuję się po tym świetnie:)

0

Dołaczam do osób lubiących rower, co dzień jeżdżę do pracy i czuję się po tym świetnie:)

a ile km masz w jedną stronę?

0

Ja głównie jeżdżę na rowerze, a jeśli pogoda nie sprzyja to z chęcią czytam ksiażkę w domowym zaciszu.

0

Uwielbiam fotografować i właśnie to głównie robię w czasie wolnym. Lubię wybrać się do lasu lub parku i robić zdjęcia rośliną i różnym zwierzętom. Wieczorami siadam i wybieram najlepsze zdjęcia, które później wrzucam na mojego fotobloga.

0

W czasie wolnym uprawiam jogę. Joga to jedna z najlepszych rzeczy, które spotkały mnie w życiu. Jestem człowiekiem dosyć zapracowanym, dzieci, praca, dom i znowu dzieci i domu. Joga to chwila dla mnie, chwila relaksu, którą spędzam sama ze sobą. Dodatkowo bardzo dobrze wpłynęła na moje ciało, stało się elastyczne i sprężyste.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz