• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

CTX

Użytkownicy
  • Zawartość

32
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Licznik lajków.

O CTX

• Tytuł

• Urodziny

Kontakt

• GG
    5202201

Informacje profilowe

1. Mam do sprzedania płaszcz grzewczy 1dm3 użyty dwukrotnie, w jednym małym miejscu zadrapanie nie przeszkadzające w niczym. Płaszcz posiada regulator mocy, maksymalna moc 300W. Wkłady są wymienne ale ten jest praktycznie nowy. Cena jaka mnie interesuje to 230zł, brutto w sklepie to ok 290zł. Rozdzielacz szklany stożkowy z teflonowym korkiem (szlif) o pojemności 1dm3, nówka- cena 50zł (http://sklep-chemland.pl/index.php?jst= ... duktu=1157) Chłodnica Liebiga 600mm, szlif 2x29/32, użyta jeden raz. 40zł. http://sklep-chemland.pl/index.php?jst= ... duktu=5599 Do chłodnicy zakupiłem pompkę do wody Aquael o wartości 50zł z hakiem (orginalne opakowanie i prawdopodobnie jeszcze na gwarancji)- cena 40zł. Sprawuje się z tym zestawem bardzo dobrze Nasadka destylacyjna : http://sklep-chemland.pl/index.php?jst= ... duktu=6362 - nówka- 30zł Cena jaka mnie interesuje za całość to 400zł+przesyłka (425zł). Do małej negocjacji. Wszelkie pytania proszę tutaj lub na grzegorzto@o2.pl Pozdrawiam
  2. Ani jedno ani drugie. Jak chcesz mieć coś dobrego po liceum to tylko dobry kierunek na uczelni wyższej wchodzi w grę.
  3. Minczewski Marczenko- analiza jakościowa. Dziwię się ludziom, którzy zamiast zajrzeć do książki/pdfa i mieć odpowiedź w ciągu 5 minut wolą pisać w necie pytanie Gdybyś miał problem z ebookiem to się odezwij na grzegorzto@o2.pl pozdrawiam
  4. co to są fiolki? może o probówki Ci chodzi? poszukaj na allegro.
  5. Póki mu nagle nie odbije.
  6. Można też dodać czegoś za mało ;] Wbrew pozorom nie liczy się refleks tylko doświadczenie i umiejętność liczenia. Czy tu można coś lubić albo nie lubić... Miareczkowanie jak miareczkowanie, tak jak mycie zębów. Trzeba coś oznaczyć to się oznacza i o tym nie rozmyśla Są ciekawsze rzeczy. Jedne rodzaje miareczkowań ciekawsze inne mniej. Nienawidzę miareczkowań potencjometrycznych/konduktometrycznych/amperometrycznych itd. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mam głupie wrażenie, że mój wynik dużo odbiega od rzeczywistosci mimo, że przecież rozrzut poszczególnych wyników jest wystarczająco mały a oznaczenie okazuje się prawidłowe. Na chemii ogólnej mało miareczkowania i nie jest ono na tych laborkach istotą rzeczy.
  7. Nie powoduje też żadnych widocznych efektów, dużo lecytyny jest w codziennym, zwykłym jedzeniu.
  8. Może to się wydać śmieszne ale Espumisan. Dieta i dużo ruchu.
  9. Te psy mają tak same z siebie, że nie wiadomo dlaczego co i jak i im odbija korba. Kiedyś z kumplem gadaliśmy na temat tego jak się bronić przed takim psem i wniosek był jeden- zastrzelić zanim podbiegnie(co jest bardzo trudne). One dostają takiego szału, że jak złapie za nogę to go można piłą kroić a nie puści. Szkoda, że niektórzy za pomocą takich psów leczą kompleksy.
  10. Można też Claviceps purpurea na zbożu i następnie ekstrakcja alkaloidów.
  11. i pseudoefedrynę, dichlorometan, eter, siarkowy stężony, zasadę sodową +chłodnica zwrotna na szlif i kolba 500cm destylacyjna.
  12. Myslę, że to robota na 1-2 dni aby się tego nauczyć i nie robić z tego powodu problemu.
  13. Większość narkomanów zaczynała od pianki z piwa. Te teorie o których piszesz dawno zostały obalone. Jeśli ja nie mam o czymś pojęcia to się nie wypowiadam. Na przykład nie piszę esejów na temat operacji na otwartym sercu... Tak więc, otrzep pył z sandałów i idź weź się za książki a dopiero później wypowiadaj w temacie . Pozdrawiam
  14. Mi ciśnienie skacze jak ktoś mówi, że "nie warto truć się tabletkami" itd. Macie racje, zamiast korzystać z osiągnięć nauki idźcie puszczać sobie krew i do pieca chlebowego na trzy "zdrowaśki". Słyszałem, że dobre są okłady z kota i psi tłuszcz na klacie. Pozdro