• 0
Just_easy

Cześć, potrzebuję pomocy...

Question

Więc... Chcę, a raczej muszę mieć pewność co do gatunku tego malca. Mam pewne przypuszczenia, że to czaik jesienny...

post-2924-0-47387100-1440138549_thumb.jp

0

4 answers to this question

• 0

Mi nawet krzyzaka ogrodowego przypomina... ale tego co wpisalas tez. Jak nie uda sie tu, sprobuj tez na forum entomo, tam powinni z wieksza pewnoscia napisac. Czemu musisz wiedziec? Ciekawosc czy jakas praca? (sorr za brak polskich znakow, nemiecka klawiatura.)

0

• 0

Mi się wydaje że to też krzyżak jakaś odmiana nie wiem właśnie jak to wygląda ale takie normalnie w domach chyba żyją

0

• 0

Mi się wydaje że to też krzyżak jakaś odmiana nie wiem właśnie jak to wygląda ale takie normalnie w domach chyba żyją

pisanieprac.sprytnabestia.pl/prace-licencjackie - Polecam - prace licencjackie tematy

nieznajomość zasad interpunkcji nie najlepiej wróży pisanym przez Was pracom licencjackim ;)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Just_easy
      Mój młodszy brat od paru godzin dręczy mnie pytaniem "Dlaczego pająki potrzebują odpowiedniej wilgotności?" ja osobiście nie umiem mu odpowiedzieć na to pytanie, ale mam nadzieję, że może wy mi pomożecie uporać się z jego wnerwiającą ciekawością (która mimo wszystko jest OK cehą) udzielając odp. Na to pytanie, która najlepiej zostanie poparta argumentami. Proszę o pomoc.