• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

e926649

Użytkownicy
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O e926649

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Stokrotne dzięki za zainteresowanie tematem Czy ktoś, kto posiada/posiadał lampę do sterylizacji potwierdzi?
  2. Rozumiem. Dziękuję za pomoc Jak to jest z podłączeniem takiej świetlówki? Czy wymaga to jakiegoś specjalistycznego sprzętu, czy wystarczy standardowy statecznik, okablowanie i ewentualnie starter jak do "zwykłej" świetlówki?
  3. Chciałbym założyć w moim ClearBoxie światło UV w celu sterylizacji pudełka, powietrza i naczyń (póki co nie stać mnie jeszcze na budowę własnej komory laminarnej), jednak czegoś tutaj nie rozumiem :/ Wybaczcie za zapewne banalne pytanie, ale dopiero startuję. Postaram się nie zbłaźnić o ile już tego nie robię... Mianowicie nie wiem jakiego światła użyć. Wpisując w wyszukiwarkę allegro UV, znajduje mi masę najróżniejszych fioletowych świetlówek, ale dyskotekowych... Te używane na imprezach - co jasne kolory ubrań świecą. Domyślam się, że nie tego szukam Czy znajdę świetlówkę UV T5 do sterylizacji powiedzmy 8W, którą mogę podłączyć bezpośrednio pod statecznik elektroniczny jak to się ma w przypadku "normalnych" świetlówek? Czy jednak działa to na innej zasadzie i świetlówki UV do sterylizacji oparte są na innej technologi?